Viena no Latvijas vadošajām basketbolistēm publiski kritizē Zībartu: Tu vari turpināt sevi padarīt par svēto…

04/03/2021 11:27

Viena no šī brīža vadošajām Latvijas basketbolistēm Anete Šteinberga sociālajā tīklā “Twitter” publiski nosodījusi kādreizējo izlases galveno treneri Mārtiņu Zībartu.

Zībarts 2019. gadā atkāpās no izlases galvenā trenera amata, jo viņam bija izveidojušās nesaskaņas ar Šteinbergu, kura nespēlēja valstsvienībā viņa vadībā. “Viens no maniem atkāpšanas mērķiem bija, lai Anete atgrieztos izlasē un spēlētu. Es to nevarēju panākt, tādēļ bija jādod iespēja citam. Esmu priecīgs, ka Anete spēlēja šajā ciklā un daudz palīdzēja komandai,” raidījumā “Sporta Studija” izteicās Zībarts. “Nekas mūsu starpā nebija, vienkārši, iespējams, Anete neticēja spēles zīmējumam, kādu es redzēju un piedāvāju. Nekas tāds traģisks nenotika un nav izslēgts, ka kādu dienu mēs strādāsim kopā.”

Šteinberga skarbi atbildēja uz Zībarta izteikumiem. “Esi vienreiz vecis un beidz mani vainot tajā, ka atkāpies no amata. Es nevienam neprasīju tavu atkāpšanos. Mans lūgums bija atļaut man pievienoties izlasei divas nedēļas pirms EČ. Tu to uzskatīji kā neiespējamo misiju. Manuprāt, šis temats būtu vienreiz jāizbeidz un jāatstāj pagātnē. Man ir pietiekami daudz sūdu liets virsū un tas nekas… es turpināšu iet ar augsti paceltu galvu, neskatoties ne uz ko. Tu vari turpināt sniegt intervijas LTV, domājot, ka padari sevi par svēto, bet pietiks pieminēt manu uzvārdu.”

Neskatoties uz to, ka izlasē atgriezās Šteinberga un pie komandas stūres stājās Mārtiņš Gulbis, Latvijas valstsvienība pirmo reizi kopš 2003. gada neiekļuva Eiropas čempionāta finālturnīrā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

22/04/2021 20:37

“Lightning” uzbrukumu centīsies apturēt Merzļikins

Gaidāmajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtos spēlē pret Tampabejas “Lightning stāsies latvietis Elvis Merzļikins. Mačs sāksies plkst. 2:00 pēc Latvijas laika. #CBJ Zac Dalpe has…