Vienkārša pokera blefa “matemātika”

24/04/2022 14:33
Pokers

Patiesībā pokera blefs ir vienkāršs un tajā nav daudz matemātikas. Daudzus spēlētājus biedē pokera “matemātika” un lai gan tas var šķist negaidīti, ar nelielām pamatzināšanām blefot ir ļoti viegli. Un, nedaudz papraktizējot, dažas lietas automātiski būs prātā un pareizi novērtēt noteiktu blefu vērtību pie galda kļūs daudz vieglāk un ātrāk.

Šajā rakstā centīsimies parādīt vienkāršu blefa matemātiku, lai jūs varētu saprast, cik bieži pretinieks būs spiests foldot uz dažādiem blefa izmēriem. Spersim soli uz priekšu un iedosim dažus vienkāršus skaitļus, kas jāatceras, lai varētu viegli novērtēt situāciju reāllaikā.

Pokera matemātika var šķist ļoti sarežģīta, taču ar nelielām pamatzināšanām un praksi tā var kļūt vienkārša. Vēl labāk, ja, pareizi lietojiet šo matemātiku, varat atrast vienkāršus veidus, kā uzlabot savu winrate un kļūt par spēcīgāku pretinieku. Zemāk var apskatīt, kā aprēķināt breakeven% noteiktām izspēlēm un, protams, kā šis skaitlis var palīdzēst pie galdiem.

Pilns raksts

Vienkārša pokera blefa matemātika

Pieslēgties

Dienas fokusā

Adams Silvers un Paolo Bankero
24/06/2022 07:19

Bankero kļūst par pirmo izvēli NBA draftā, “Knicks” aizmaina Vokeru

Šonakt risinājās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) drafts, kurā ar pirmajiem trīs numuriem bez pārsteigumiem izvēlēti Paolo Bankero, Čets Holmgrens un Džabari Smits. Tāpat notikuši daži maiņas darījumi, bet kuros iesaistītas…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām