Viens no “Celtics” līderiem: Nejūtos, ka esmu Zvaigžņu spēles basketbolists

24/02/2021 21:32
Džeilens Brauns

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Bostonas “Celtics” spēlētajs Džeilens Brauns pēc iepriekš aizvadītās spēles pret Dalasas “Mavericks” sniedzis komentārus par savu nominēšanu Zvaigžņu spēlei.

Brauns tika nosaukts kā viens no Zvaigžņu spēles rezervistiem no Austrumu konferences. Šī viņam būs pirmā dalība līgas zvaigžņu duelī. “Nejūtos, ka esmu Zvaigžņu spēles basketbolists, jo mēs esam uzvarējuši mazāk kā 50% mačus,” atzina Brauns. “Domāju, ka šobrīd zaudējam visvairāk kopš esmu pievienojies Bostonas vienībai.”

Kopā ar Braunu Zvaigžņu spēles rezervists būs arī otrs “Celtics” līderis Džeisons Teitums, kurš arī atzina, ka ir grūti noskatīties uz to, kādu sniegumu šobrīd rāda komanda. “Ir grūti skatīties uz mūsu uzvaru un zaudējumu bilanci. Grūti arī koncentrēties uz Zvaigžņu spēli, ja ar “Celtics” neatrodamies tur, kur vēlamies būt,” atzina Teitums, kuram šī būs otrā pieredze Zvaigžņu spēlē.

Brauns šajā sezonā vidēji guvis 25,7 punktus, izcīnījis 5,6 atlēkušās bumbas un atdevis 3,9 rezultatīvas piespēles. Tikmēr Teitums atzīmējies ar vidēji 26,1 punktiem, 7,1 bumbām zem groziem, kā arī 4,6 rezultatīvām piespēlēm.

Šosezon Zvaigžņu spēle notiks Atlantā, turklāt neierastā formātā, proti, gan pati spēle, gan pasākumi tiks aizvadīti vienas dienas ietvaros. Tiešraide sāksies pēc Latvijas laika 8. martā plkst. 00:00, bet pirmie konkursi paredzēti plkst. 1:30, kad risināsies “Tacko Bell” prasmju konkurss un “MTN DEW” trīspunktu metienu sacensības. Savukārt 3:00 tiks dots starts pašai Zvaigžņu spēlei, kuras puslaika pārtraukumā tiks aizvadīts “AT&T” “danku” konkurss.

Līdzīgi kā pērn arī šogad Zvaigžņu spēles pēdējā ceturtdaļā tiks godināts traģiski bojā gājušais Kobe Braients. Beidzoties trīs ceturtdaļām, tiks ņemts vērā, cik punktus līdz tam brīdim guvusi vadībā esošā komanda, kurai noslēdzošajā spēles nogrieznī būs jāiemet 24 punkti, lai uzvarētu, bet iedzinējiem nāksies gūt vairāk punktus, lai svinētu panākumu.