Viens no “Hornets” visu laiku labākajiem spēlētājiem, iespējams, atgriezīsies komandas rindās

25/07/2022 19:02
Nokopēts
Kemba Vokers, www.sportazinas.com

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājs Kemba Vokers izskata iespēju atgriezties Šarlotas “Hornets” sastāvā, ziņo “The Athletic” apskatnieks Šams Šaranija.  32 gadus vecais saspēles vadītājs “Hornets” rindās aizvadīja savu vislabāko karjeras posmu.

Vokers tiek uzskatīts par vienības vienu no visu laiku labākajiem spēlētājiem. Četrkārtējais Zvaigžņu spēles dalībnieks astoņos pavadītajos gados Šarlotē kļuva par franšīzes rezultatīvāko spēlētāju, kā arī vienu reizi tika iekļauts NBA sezonas trešajā simboliskajā izlasē. Pēdējie gadi viņam karjerā gan ir bijuši traumu nomākti un pagājušajā sezonā Ņujorkas “Knicks” sastāvā izkrita no rotācijas un jūlijā tika aizmainīts uz Detroitas “Pistons”. Tiek vēstīts, ka Vokers un “Pistons” tuvākajā laikā vienosies par līguma izpirkšanu, kas ļaus spēlētajam pievienoties jebkurai komandai.

Apskatnieka Šaranijas rīcībā arī ir informācija, ka “Hornets”, iespējams, parakstīs jaunu līgumu ar divkārtējo Zvaigžņu spēles dalībnieku Aizeju Tomasu. Viņš iepriekšējā sezonā 17 mačos izcēlās ar vidēji 8,3 punktiem.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
6.5
4.8
1.44
5
4.2
1.62
4.8
3.9
1.68
1.41
4.75
7.5
3.1
3.75
2.15
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām