Viens no KHL vadošajiem klubiem iedzīvojies nopietnos parādos

Ufas
Ufas "Salavat Yulaev" | hcsalavat.ru

Kontinentālās hokeja līgas () viens no vadošajiem klubiem Ufas “Salavat Yulaev” atrodas nopietnās finanšu problēmās, ziņo medijs “gorobzor.ru”.

Visi “Salavat Yulaev” parādi šobrīd pārsniedz 650 miljonus rubļu (aptuveni 8 miljoni eiro).

“Klubs iepriekš hokejistiem nav maksājis algu par martu. Tiek ziņots, ka arī aprīlī Ufas vienība nespēs samaksāt saviem spēlētājiem. Pagājušajā sezonā “Salavat Yulaev” samaksāja spēlētājiem prēmijas 150 miljonu rubļu apmērā (aptuveni 1,85 miljonus eiro) par Austrumu konferences fināla sasniegšanu. Tiek norādīts, ka šie līdzekļi sākotnēji netika iekļauti budžetā,” vēstīts medija publikācijā.

“Tagad Ufas klubs ir parādā naudu daudziem preču un pakalpojumu piegādātājiem. Daži maksājumus gaida gandrīz pusgadu. Parādi ir arī par elektrības izmantošanu. Tāpat klubs ir ņēmis aizdevumu no “Reģionālā fonda” – 150 miljonu rubļu apjomā. Pret drošības naudu tika nodrošināta spēlēšana arēnā Ņeftekamskā, kur spēlēja Krievijas augstākās hokeja līgas (VHL) komanda “Toros”. Aizdevuma summa jau ir iztērēta, bet parāds fondam vēl nav atmaksāts,” pauž “gorobzor.ru”.

Jau iepriekš “Sport-Express” žurnālists Aleksejs Ševčenko atklāja, ka “Salavat Yulaev” nesamaksāja spēlētājiem naudu par pēdējo mēnesi.

2019./2020. gada sezonā “Salavat Yulaev” ieņēma sesto vietu Austrumu konferencē, bet Gagarina kausa pirmajā kārtā izslēdza no cīņas Boba Hārtlija trenēto Omskas “Avangard” ar 4-2.

Nākamajā sezonā KHL gaida lielas pārmaiņas, jo līgā tiks ieviesti algu griesti 900 miljonu rubļu (ap 10,9 miljoniem eiro) un algu grīda 270 miljonu rubļu (ap 3,27 miljoniem eiro) apmērā. Klubi jau šobrīd spiesti piedāvāt hokejistiem mazākus līgumus, jo aizvadītajā sezonā astoņiem klubiem algu budžets bija lielāks par atļauto maksimumu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par