Viens no “Maple Leafs” līderiem: Ja mani iecels par komandas kapteini, tad tas būs liels pagodinājums

Viens no Nacionālās hokeja līgas () komandas Toronto “Maple Leafs” līderiem izteicies, ka, ja viņš tiks iecelts par vienības kapteini, tad tas būs liels pagodinājums.

“Kapteiņa amats hokeja komandā ir liels gods. Tu redzi, cik lieli vārdi ir bijuši pirms tam. Toronto arēnā pie griestiem ir visu kapteiņu formas. Spēlējot, Tu katru reizi redzi un domā, ko šie hokejisti ir devuši “Maple Leafs” komandai.”

“Vienalga, ja mani iecels par komandas kapteini vai tas būs kāds cits spēlētājs, ir jābūt lielai atbildības sajūtai. Kandidātu saraksts ir ļoti plašs. Ir vairāki spēlētāji, kuri līgā jau atrodas ilgāku laiku. Piemēram, Džons Tavaress jau ir bijis kapteinis.”

21 gadu veco uzbrucēju 2016. gada NHL draftā pirmajā kārtā ar pirmo numuru izvēlējās tieši Toronto “Maple Leafs” komanda.

Līdz šim Metjūzs visu savu NHL karjeru ir pavadījis Toronto vienībā. Aizvadītajā regulārajā sezonā jaunais uzbrucējs 68 spēlēs izcēlās ar 37 vārtu guvumiem un 36 rezultatīvajām piespēlēm. Savukārt izslēgšanas spēļu turnīrā viņa kontā pieci vārti un viena piespēle septiņos mačos.

Trīs sezonas NHL Metjūzs piedalījies 212 spēlēs, kuru laikā atzīmējies ar 111 vārtu guvumiem un 94 rezultatīvajām piespēlēm.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par