Viens no nākamajiem mačiem starp SKA un CSKA tiks aizvadīts futbola stadionā

Gazprom Arēna, sportazinas.com
Gazprom Arēna hokeja mača laikā | Foto: KHL

19. decembrī paredzēta Kontinentālās hokeja līgas () spēlē starp Sanktpēterburgas SKA un norisināsies futbola stadionā “Gazprom arēna” vēsta līgas preses dienests.

Šī nav pirmā reize, kad armijas klubu derbijs norisināsies Sanktpēterburgas futbola stadionā. Pagājušajā gadā šāds mačs jau tika aizvadīts, un eksperimentu atzina par izdevušos. 2018. gada 22. decembrī spēli starp SKA un CSKA apmeklēja 67 770 skatītāji, kas neglāba mājiniekus no zaudējuma ar 1:4.

Plānots, ka stadionā norisināsies divi mači. Pirms šīs cīņas komandas 4. decembrī tiksies Maskavā. Bez KHL spēles Sanktpēterburgas futbola stadionā tiks aizvadīta Eirotūres posma spēle starp Krievijas un Somijas izlasēm.

“Gazprom arēna” tika uzcelta 2018. gada pasaules futbola čempionāta vajadzībām. Tās ietilpība futbola spēlēs ir 64 468 cilvēku, taču hokeja laikā tā palielinās un gandrīz sasniedz 70 tūkstošu atzīmi.

Šosezon SKA un CSKA jau divas reizes tikās savā starpā. Interesanti, ka abos gadījumos mačs norisinājās tieši Sanktpēterburgā, taču uzvaras svinējuši viesi – 3:0 un 3:2 pēcspēles metienu sērijā. Šobrīd CSKA ir Rietumu konferences līdere ar 43 punktiem 29 spēlēs, savukārt SKA ieņem ceturto vietu konferencē ar 38 punktiem 30 mačos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par