Viens no “Trail Blazers” rezultatīvākajiem spēlētājiem gūst smagu savainojumu

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Portlendas “Trail Blazers” viens no rezultatīvākajiem spēlētājiem Rodnijs Huds pārrāvis kreisās kājas Ahilleja cīpslu un līdz ar to viņam sezona ir beigusies.

Huds traumu guva aizvadītajā spēlē pret Losandželosas “Lakers” (113:136). Kādā no epizodēm pirmajā ceturtdaļā Lebrons Džeimss izdarīja neprecīzu metienu, bet atlēkušo bumbu savāca Huds. Basketbolists uzreiz devās ātrā uzbrukumā, taču pēkšņi saļima uz grīdas un nevarēja vairs nostāties uz kājām.

Pēc spēles tika konstatēts, ka Huds ir pārrāvis kreisās kājas Ahilleja cīpslu. Šosezon tieši šādas pašas traumas dēļ nespēlēs Bruklinas “Nets” jaunpienācējs un superzvaigzne Kevins Durants. Līdz ar to sagaidāms, ka arī Huda atgriešanās NBA laukumos sagaidāma nākamsezon.

Huds šosezon ir piektais rezultatīvākais spēlētājs “Trail Blazers” rindās. Viņš vidēji iekrāja 11,0 punktus, bet rezultatīvāk spēlējuši tikai Hasans Vaitsaids (15,4), Karmelo Entonijs (16,7), Kristians Makolums (22,1) un Damians Lilards (26,7).

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par