Viesnīca “Pullman Riga Old Town” kļuvusi par LSBL atbalstītāju

10/01/2022 13:46
LBS pārstāvji un Valdis Vanadziņš

Latvijas basketbola savienība (LBS) un viesnīca “Pullman Riga Old Town” noslēgusi sadarbības līgumu par atbalstu sieviešu basketbolam. Turpmāk Baltijas Sieviešu basketbola līgas elites grupas turnīrs notiks sadarbībā ar “Pullman Riga Old Town”, bet LSBL turnīra oficiālais nosaukums būs Pullman Sieviešu Basketbola līga. Līgums paredz sadarbību līdz 2023. gada sezonas beigām, ziņo LBS.

“Sarežģītajā laikā svarīgi nodrošināt procesu nepārtrauktību – turpināt trenēties un spēlēt. Sieviešu basketbolā pēdējās divās sezonās Latvijas komandu skaits palielinājies no desmit līdz 16 komandām. Pārstāvētas astoņas pilsētas un četras augstskolas, profesionāles un amatieres. Arī daudzas jaunatnes izlašu kandidātes, un LSBL spēlējošā U16 izlase tikko pārliecinoši uzvarēja Baltijas jūras kausa izcīņā. Prieks, ka meiteņu meistarība, sociālās aktivitātes un personību pievilcība tiek novērtētas un varu paziņot, ka  sākam sadarbību ar viesnīcu “Pullman Riga Old Town”, kuras atbalsts sekmēs mūsu spēlētāju, komandu un visas līgas popularitāti,” izteicies LBS prezidents Raimonds Vējonis.

““Pullman” viesnīcu ķēde visā pasaulē ir ļoti orientēta uz viesu iespējām uzturēt sportisko formu, tāpēc likumsakarīgs ir mūsu atbalsts sporta un basketbola attīstības sekmēšanai. Es neticu nejaušībām dzīvē, tāpēc iespēja sponsorēt tieši sieviešu basketbola līgu ir liels gandarījums turpināt mana vectēva, ilggadēja sieviešu komandu trenera Igora Vanadziņa aizsākto, palīdzot šim sporta veidam attīstīties. Mūs priecēs katrs turpmākais sasniegums, jo būsim devuši savu ieguldījumu sportistu sagatavošanā,” saka viesnīcas “Pullman Riga Old Town” vadītājs Valdis Vanadziņš.

“Milzīgs paldies viesnīcai “Pullman Riga Old Town”, jo īpaši Valdim Vanadziņam, par personīgi izrādītu interesi atbalstīt Latvijas basketbolu. Šobrīd visā pasaulē ir sarežģīti apstākļi,, tāpēc esmu īpaši gandarīts, ka mums ir parādījusies iespēja atrast vēl vienu atbalstītāju Latvijas basketbolam,” atzīst Latvijas basketbola līgu direktors Kristaps Janičenoks.

2022. gada sezonā Baltijas sieviešu Basketbola līgas elites grupā spēlē 12 komandas – pa piecām no Latvijas un Lietuvas, kā arī divas no Igaunijas. Latvijas Sieviešu basketbola līgas (turpmāk – Pullman Sieviešu basketbola līgas) turnīrā piedalās 11 komandas no sešām  Latvijas pilsētām.

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…