Vīgners un Ruānas “Dragons” zaudē IIHF Čempionu līgas spēlē tomēr tiek tālāk

24/11/2021 23:54
Rolands Vīgners

Latvijas uzbrucēja Rolanda Vīgnera pārstāvētā Francijas vienība Ruānas “Dragons” trešdien Zalcburgā Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē viesos piekāpās Zalcburgas “Red Bull” ar 1:3 (0:1, 0:1, 1:1), taču divu spēļu summā uzvarēja ar 4:3 un iekļuva ceturtdaļfinālā. Vīgners, kurš pirmajā mačā guva divus vārtus, 20 minūtēs un 52 sekundē laukumā vienreiz meta pa mājinieku vārtiem un maču beidza ar +/- rādītāju -1. Izšķirošos vārtus 55.minūtē iemeta Dilans Jeo, panākot 1:3.

Jau ziņots, ka otrdien Latvijas vārtsargs Jānis Kalniņš neglāba Zviedrijas komandu Vēkšes “Lakers” no zaudējuma viesos, ar 2:4 (0:0, 2:1, 0:3) atzīstot Tamperes “Tappara” pārākumu un divu spēļu summā zaudējot ar 4:6. Kalniņš šajā mačā atvairīja 17 no 20 pretinieku metieniem, bet ceturto ripu mājinieki raidīja tukšos vārtos.

2020./2021.gada sezonā Covid-19 pandēmijas dēļ turnīrs netika izspēlēts. 2019./2020.gada sezonā CHL finālā Gēteborgas “Frolunda Indians” ar 3:1 uzvarēja Hradeckrālovas “Mountfield”, kuras sastāvā bija Oskars Cibuļskis. Turnīrs pirmo reizi notika 2014./15.gada sezonā. Tajā līdz šim nekad nav spēlējušas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības.