Viljamsons varētu doties laukumā vien 2020. gadā

Zions Viljamsons, sportazinas.com
Zions Viljamsons | Foto: Chris Graythen/Getty Images/AFP

Šī gada Nacionālās basketbola asociācijas () drafta pirmais numurs laukumā varētu atgriezties viens nākamajā gadā.

Kā ziņo NBA apskatnieks Marks Steins, tad viņa rīcībā nonākusi informācija, kas liecina, ka Viljamsons laukumā dosies ne ātrāk kā 2020. gadā.

Jau ziņots, ka basketbola brīnumbērns Viljamsons vēl pirms debijas NBA mokās ar savainojumiem. Viņam pirms paša sezonas sākuma bija iekaisis labais ceļgals un tā rezultātā Zionam tika veikta operācija, kuras dēļ viņam sākotnēji tika prognozēts, ka viņš izlaidīs pusotru līdz divus mēneši, kas var maksāt pat 25 spēles.

“Pelicans” jau ir aizvadījusi 24 regulārā čempionāta mačus, taču talantīgais basketbolists joprojām nav piedalījies treniņos kopā ar komandu, jo iziet atveseļošanās procesu.

Viljamsons jau pērn sezonas izskaņā izlaida pēdējās sešas Djūkas universitātes spēles, jo iedzīvojās ceļgala traumā, kā arī vēl vienu savainojumu guva NBA Vasaras līgas pirmajā spēlē, kā rezultātā sacensībās dalību vairs neturpināja.

Viljamsons NBA pārbaudes spēlēs vidēji laukumā pavadīja 27,3 minūtes, kuru laikā caurmērā guva 23,3 punktus. Spēlētājs demonstrēja lielisku metienu precizitāti, 71% gadījumos viņa izdarītais metiens trāpīja grozā.

Basketbolists ir unikāls ar saviem auguma parametriem un spējām laukumā. 19 gadus vecais uzbrucējs ir 198 centimetrus garš, taču ir viens no smagākajiem NBA spēlētājiem (129 kilogrami). Neskatoties uz to, Viljamsons ir demonstrējis iespaidīgi atlētisku spēli, prasmi atdot efektīvas piespēles un krāt atlēkušās bumbas. Pārbaudes spēlēs viņam neviens spēlētājs aizsardzībā nespēja demonstrēt nopietnu pretestību.

Univerālais basketbolists ticis nosaukts par vienu no 21. gadsimta talantīgākajiem NBA drafta pirmajiem numuriem, taču allaž ir bijuši jautājumi par viņa veselību un lielā svara ietekmi uz ceļgaliem un potītēm. Tieši traumas ir tas, kas basketbola cilvēkos ievieš bailes, runājot par Viljamsonu, jo bez tām viņš teorētiski var kļūt par nākamo superzvaigzni.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par