Viljamss par dzīvi Orlando: Tas ir kā kūrorts, kurā ir daudz basketbolistu

Lū Viljamss, sportazinas.com
Lū Viljamss | Foto: Gary A. Vasquez-USA TODAY Sports

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Losandželosas “Clippers” viens no vadošajiem spēlētājiem paudis savas atziniņas saistībā ar dzīvi Orlando esošajā Disnejlendā, kur 31. jūlijā atsāksies šī sezona.

NBA komandas šobrīd jau ieradušās Disnejlendas teritorijā un aizvadījušas arī pirmos treniņus. Tāpat ārpus basketbola spēlētāji atraduši dažādas aktivitātes, piemēram, daži iecienījuši makšķerēšanu.

“Mums šī ir unikāla pieredze,” portāls “Sports Illustrated” citē Viljamsu. “Sajūtas ir tādas it kā tu kopā ar ģimeni būtu atvaļinājumā. Šķiet, ka esmu kūrortā, kurā vienkārši visur redzami basketbolisti. Tieši tā arī šeit izskatās.”

Orlando atrodas arī NBA žurnālisti, kuriem vienas dienas pavadīšana Disnejlendas teritorijā izmaksā 500 dolārus. Visas personas, kas ir ieradušās Orlando “burbulī”, regulāri tiek testētas, lai gadījumā, ja kāds inficēsies ar Covid-19, to varētu laicīgi zināt.

“Šis ir unikāls process. Mums katru dienu ir koronavīrusa testi un visur ir jāstaigā ar masku, izņemot treniņos,” turpināja viens no “Clippers” līderiem. “Skaidrs, ka mums ir nepieciešams pielāgoties, taču būs interesanti. Gaidām sezonas atsākšanos.”

33 gadus vecais Viljamss ir pazīstams ar to, ka viņš savas NBA karjeras laikā ir trīs reizes izpelnījies labākā “sestā spēlētāja” balvu, ko līgas organizatori pasniedz regulārās sezonas labākajam rezervistam.

Basketbolists karjeras laikā spēlējis Filadelfijas “76ers”, Atlantas “Hawks”, Toronto “Raptors”, Losandželosas “Lakers”, Hjūstonas “Rockets” un “Clippers” vienībās. Viņa labākie gadi aizritējuši “Clippers”, kur viņš 2017./18. gada sezonā vidēji iekrāja 22,6 punktus [karjeras rekords], bet nākamajā tika pie vidēji 20,0 punktiem.

Šajā sezonā, kas koronavīrusa Covid-19 dēļ tika iepauzēta, 2005. gada drafta 45. numuram Viljamsam 60 spēlēs izdevies tikt pie 18,7 punktiem un 5,7 rezultatīvām piespēlēm.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par