Viljamss par striptīza kluba skandālu: Iespējams, varēju pieņemt labāku lēmumu

Lū Viljamss
Lū Viljamss | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Losandželosas “Clippers” spīdeklis atzinis, ka nesenais striptīza kluba apmeklējums nebija labākais viņa lēmums.

Viljamss saņēma pamatīgu kritikas vilni pēc tam, kad viņš apmeklēja iestādi ar nosaukumu “Magic City”, kas atrodas Atlantā. Viljamss uz turieni devās pēc sava vectēva bērēm un teica, ka iegājis tur tikai, lai pasūtītu asos vistas spārniņus, taču līdzjutēji pauda neizpratni tādēļ, ka “Magic City” ir striptīza klubs.

“Ņemot vērā publiskās drošības aspektu, es, iespējams, varēju pieņemt labākas kvalitātes lēmumu,” medijs “USA Today” citē Viljamsu. “Šajā ziņā biju mazliet naivs.”

“Pirms divām nedēļām es sēroju,” turpināja Viljamss. “Izgāju cauri šai situācijai un jutos kā pamests zem autobusa riteņiem. Nonācu “Magic City”, kas ir džentlmeņu klubs. Domāju, ja būtu kādā restorānā, nebūtu uz pusi tik liela ažiotāža. Taču kā ir, tā ir. Grūti iet cauri tam, kas notiek tagad.”

Viljamsu kritizēja komentētājs Kendriks Perkinss, kā arī apskatnieki Bilss Simonss un Kriss Vernons, kuri uz situāciju raudzījās ļoti nopietni, sakot, ka Viljamsa “izpriecas” varēja novest pie daudz sliktāka iznākuma. Proti, ka viņš varēja inficēties ar Covid-19, aplipināt komandas biedrus un teorētiski iznīcināt drošo vidi, ko uzbūvējusi līga.

Tāpat kāda 25 gadus veca striptīzdejotāja no “Magic City” striptīzkluba medijam “Los Angeles Times” atklāja, ka viņa kopā ar citām kolēģēm uzstājušās speciāli Viljamsam, kurš meitenēm esot atstājis “ļoti labu” dzeramnaudu. Pēc viņas teiktā Viljamss tiešām pasūtījis ēdienu, taču pēc tam devies pastaigāt pa klubu un nonācis arī līdz viņām.

“Man tā ir rutīna,” atzina Viljamss, kurš ir regulārs “Magic City” apmeklētājs. “Tobrīd domāju, ka pieņemu atbildīgu lēmumu, taču, atskatoties uz to, kas notiek pasaulē, tas varbūt tomēr nebija labākais, ko varēju paveikt. Noriju šo situāciju un dodos tālāk!”

Interesanti, ka Viljamss absolūti noliedza, ka būtu darījis kaut ko citu kā tikai pasūtījis spārniņus. “Jebkurš mans komandas biedrs zina manu mīļāko restorānu Atlantā. Nekāda ballēšana nenotika, atslābstiet!”

NBA neilgi pēc incidenta veica kārtējo spēlētāju un pārējo Disnejlendā esošo cilvēku pārbaudi, kā rezultātā tika konstatēts, ka joprojām NBA sezonas norises vietā nav neviena saslimšanas gadījuma, kas nozīmē, ka Viljamss uz Orlando “burbuli” vīrusu par laimi neatveda.

Arī “Clippers” galvenais treneris Doks Riverss atzina, ka Viljamsa darbības nebija kaut kas tāds, ko viņam bija patīkami redzēt.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par