Vilkoits par PČ Tamperē: Atceros, ka bija emociju “blenderis”

16/01/2023 19:56
Raimonds Vilkoits

Jaunatnes attīstības hokeja līgas (JAHL) komandas HS “Rīga” un Latvijas U17 izlases galvenais treneris Raimonds Vilkoits sarunā ar “sportazinas.com” atklājis, ka 2022. gada pasaules čempionāts hokejā viņam atmiņā palicis ar diezgan spēcīgām emocijām.

Pagājušajā gadā Vilkoits tika iekļauts pieaugušo izlases treneru kolektīvā, būdams viens no videotreneriem. “Bija diezgan interesants turnīrs, bija dažādi pārdzīvojumi. Kopumā tas bija ilgu laiku atpakaļ un emocijas vairs nav tik svaigas, bet es atceros, ka bija emociju blenderis – vienu brīdi tā, vienu brīdi šitā, brīžiem vajadzēja saglabāt vēsāku prātu, pielāgoties. Tas čempionāts bija interesants, domāju, ne tikai treneriem, bet arī faniem. Dažādas emocijas dažādos brīžos vienas spēles laikā. Viss varēja mainīties vairākas reizes. Tas arī ir, kas padara šo sporta veidu foršu,” teica speciālists.

“Grūti salīdzināt, emocijas visur ir vienādas,” darbu uz soliņa un pie arēnas griestiem, kur parasti sēž videotreneri, salīdzina Vilkoits. “Vienmēr gribi to labāko, ja nesanāk, tad pārdzīvo, ja sanāk, tad smaidi. Bet tajā pašā laikā vienmēr paturi galvā, ka viss var mainīties ļoti ātri un brīžos, kad kaut kas nesanāk, centies izdarīt, lai viss sanāktu. Kad sanāk, tad centies izdarīt tā, lai viss turpinātu sanākt.”

Pilnu interviju ar Vilkoitu lasi rītdien portālā “sportazinas.com”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Artūrs Irbe
03/02/2023 19:43

Leģendārais Irbe atklāj, kādā gadījumā viņš būtu gatavs atgriezties pie trenēšanas

Latvijas hokeja leģenda Artūrs Irbe sarunā ar “Latvijas Radio” atklājis, kādā gadījumā viņš būtu gatavs atgriezties pie trenera darba. 2014./2015. gada sezonu Irbe pavadīja Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandā Bufalo…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām