Vilkoits trenē metienus, Irbe un Dārziņš pret Gudļevski – ieskats izlases treniņā pirms Francijas spēles

12/05/2024 13:11
Nokopēts
Latvijas hokeja izlase
SPORTAZINAS.COM, EKSKLUZĪVI NO ČEHIJAS

Vakar pēc pasaules čempionāta pirmās spēles pret Poliju Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš vēl nemācēja teikt, vai nākamās dienas treniņš tiks aizvadīts pilnā sastāvā. Beigās tomēr tika lemts pataupīt spēkus, un pusstundas nodarbība 12. maija rītā norisinājās visai īsā sastāvā.

Ja parasti jau pāris minūtes pirms treniņa hokejisti jau sapulcējas ap ledu, tad šodien situācija ir savādāka. Jau plkst. 10:15 (treniņa sākuma laiks), bet laukumā vēl nav neviena hokejista un nekas neliecina par to, ka šeit kaut kas varētu būt. Un tad plkst. 10:18 laukumā parādās… Raimonds Vilkoits un Ville Peltonens. Kamēr tiek gaidīti pārējie, Vilkoits ar lielu azartu met ripas pa vārtiem gan ātrumā, gan stāvot uz vietas.

Seko līdzi PČ hokejā un piedalies “Optibet prognožu spēlē”

Kā nākamie pāris minūtes vēlāk laukumā dodas divi vārtsargi – Ēriks Vītols un Kristers Gudļevskis, kas liek noprast, ka arī šodien vārtu drošība tiks uzticēta Elvim Merzļikinam. Aiz ripu ķērājiem uz ledus dodas vēl viens treneris – Peteri Numelins, līdz ar ko kādam varētu rasties sajūta, ka tas ir Somijas, nevis Latvijas izlases treniņš.

Beigās laukumā dodas arī četri laukuma spēlētāji – Martins Laviņš, Arvils Bergmanis, Dans Ločmelis un Fēlikss Gavars – vienīgais no šī četrinieka, kurš piedalījās vakardienas spēlē. Kā pēc treniņa skaidroja Lauris Dārziņš, tad Fēliksam vakar sanāca mazs spēles laiks (astoņas minūtes un 13 sekundes), tāpēc arī tika pieņemts lēmums šajā treniņā iesaistīt arī viņu.

Vēlāk viņiem pievienojas pārējie treneri. Kopā treniņā piedalījušies seši hokejisti (salīdzinājumam, Francijai rīta treniņā bija septiņi spēlētāji) un pieci treneri – visi, izņemot galveno. Un šī laikam varētu būt tā reta reize, kad žurnālistu treniņā ir vairāk nekā hokejistu, jo Latvijas mediji šajā čempionātā ir pārstāvēti diezgan plaši.

Kamēr vienā laukuma galā Vītols atvaira laukuma spēlētāju metienus, visu procesu diriģējot Vilkoitam, laukuma otrajā galā ne mazāk nopietns pārbaudījums ir Gudļevskim, jo pārējie treneri, sastājoties tuvā distancē no viņa, izdara metienus. Malā nepaliek arī Irbe, kurš izmanto iespēju mest ripu Kristera sargātajos vārtos.

Par spīti tam, ka visi treniņā iesaistīties hokejisti šodien nespēlēs (nelielas šaubas varētu būt vien par Gudļevski), treniņš pavadīts visai jautrā gaisotnē un ar smaidiem sejās.

Komentāri

  • Robs
    12/05/2024 13:33

    Kaut kāda f……

Komentāri ir slēgti

TOP notikumi
1
X
2
6.02
4.11
1.55
6.77
4.41
1.47
5.52
3.51
1.71
2.69
-
1.42
1.24
5.75
12.5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām