“Villarreal” garu pēcspēles sitienu sēriju aizvada bez kļūdām un triumfē Eiropas līgā

27/05/2021 01:07
Villarreal

Šovakar Polijas pilsētā Gdaņskā norisinājās UEFA Eiropas līgas fināls, kurā “Villarreal” pēcspēles metienu sērijā pārspēja Mančestras “United” ar 2:1.

Mača rezultāts tika atklāts 29. minūtē, kad precīzs bija Spānijas kluba uzbrucējs Žerars Moreno. Mančestras komandai izdevās atspēlēties 55. minūtē, vārtus gūstot Edisonam Kavani. Līdz pamatlaika beigām rezultāts vairs nemainījās, arī katrā no diviem papildlaikiem neviens no momentiem netika izmantots.

Pēcspēles 11 metru sitienu sērija sanāca gara, katra komanda izpildīja pa 11 mēģinājumiem. Pirmos desmit sitienus izmantoja gan “Villarreal”, gan “United”. Par izšķirošo izrādījās Mančestras kluba vārtsarga Davida de Hea darbība uzbrukumā – viņš nerealizēja komandas 11. sitienu, kas viņa pārstāvētajai komandai maksāja zaudējumu visā spēlē.

“Villarreal” stūrmanis Unajs Emerijs ceturto reizi aizveda sevis trenēto vienību līdz uzvarai Eiropas līgā. Iepriekš viņš trīs reizes to izdarīja ar “Sevilla”, bet ar Londonas “Arsenal” viņam 2018./2019. gada sezonā izdevās iekļūt finālā.