Aizvadītajā naktī Amerikas hokeja līgas (AHL) izslēgšanas turnīra jeb Kaldera kausa izcīņas pirmajā spēlē vārtus guva Latvijas uzbrucējs Sandis Vilmanis, kurš palīdzēja Šarlotas “Checkers” komandai ar 8:1 sagraut Springfīldas “Thunderbirds”, sērijā līdz divām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.
Vilmanis precīzs bija otrā perioda ceturtajā minūtē, tobrīd panākot 6:0 Šarlotas vienības labā. Interesanti, ka latvietim tas bija vienīgais metiens šajā spēlē, kuru viņš noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.
Tāpat jāpiemin, ka Vilmanis palīdzēja uzstādīt jaunu “Checkers” rekordu – Šarlotas komanda aizvadīja savu visu laiku rezultatīvāko spēli AHL “play-off” izcīņā.
Vilmaņa vārtu guvums
WE’RE RUNNING OUT OF CAPTIONS pic.twitter.com/GOhtUmYEhO
— Charlotte Checkers (@CheckersHockey) April 23, 2026
Sērijas otrā spēle norisināsies naktī uz sestdienu Šarlotā. Vēl no latviešu pārstāvētajām komandām Kaldera kausa izcīņas pirmajā kārtā šobrīd cīnās Hēršijas “Bears”, kurai nepalīdz savainotais Ēriks Mateiko.
Tikmēr Eduarda Tralmaka, Raivja Ansona un traumētā Dana Ločmeļa pārstāvētās Grandrepidsas “Griffins”, Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” un Providensas “Bruins” pēc pamatturnīra beigām jau bija nodrošinājušas vietu otrajā kārtā jeb savu divīziju pusfinālos.
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu