Vimbldonas turnīrs nākamgad varētu notikt bez līdzjutējiem

Vimbldonas korti
Vimbldonas korti | Foto: ussport.com

Nākamsezon pavisam noteikti tiks aizvadīts Vimbldonas tenisa turnīrs, arī gadījumā, ja tribīnēs atrasties nedrīkstēs skatītāji, piektdien paziņoja turnīra rīkotāji.

Jau ziņots, ka koronavīrusa izplatības dēļ atcelts šī gada tenisa sezonas “Grand Slam” trešais turnīrs – Vimbldonas čempionāts. Vēsturē 134. Vimbldonas čempionātam šogad bija jānotiek no 29.jūnija līdz 12.jūlijam. Tagad tas iecerēts nākamgad no 28.jūnija līdz 11.jūlijam.

Sacensību rīkotāji piektdien atklāja, ka ir gatavi vairākiem scenārijiem. Gan tādiem, kuros tribīnes ir pilnībā piepildītās, gan sacensībām bez skatītāju līdzdalības.

“Vimbldonas turnīrs 2021.gadā ir mūsu prioritāte, tāpēc strādājam pie vairākiem scenārijiem, lai spētu īstenot šo mērķi,” teica turnīrs izpilddirektors Sallijs Boltons.

Atklātajā ērā šī bija pirmā reize, kad nenorisinājās prestižais turnīrs. Iepriekšējo reizi tenisisti Vimbldonas kortos neizgāja no 1940. līdz 1945.gadam, kad norisinājās Otrais pasaules karš. Tāpat turnīrs nenotika no 1915. līdz 1918.gadam Pirmā pasaules kara laikā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par