Vinisiuss spēles izskaņā izrauj Madrides “Real” neizšķirtu

02/03/2021 10:49
Vinisiuss

Madrides “Real” pirmdien Spānijas čempionāta spēlē savā laukumā palaida garām iespēju atgriezties otrajā vietā “La Liga” ar neizšķirtu pret Sansevastjanas “Real Sociedad”, izlīdzinājumu Vinisiusam panākot vien mača beigās. Madrides “Real” spēlēja neizšķirti ar Sansevastjanas “Real Sociedad” – 1:1 (0:0).

Pirmajā puslaikā Madrides “Real” trīs reizes bija tuvu vārtu guvumam, bet Mariano Diasa, Marko Asensio un Rafaēla Varāna centieni nevainagojās sekmēm. “Real Sociedad” izvirzījās vadībā 55.minūtē, kad centrēja Načo Monreala centrējuma Portu pārlēca Ferlānu Mendī un guva vārtus ar galvu. Ar šo vārtu zaudējumu pārtrūka madridiešu piecu spēļu sērija bez ielaistiem vārtiem, bet mača beigās pārtrūka arī piecu uzvarētu spēļu sērija. Mirkli vēlāk varēja būt arī 2:0, kad pēc Portu centrējuma Aleksanderam Īsakam no tuvas distances neizdevās bumbu raidīt vārtos.

Vinisiuss panāca izlīdzinājumu 89.minūtē, raidot vārtos bumbu pēc Lukasa Vaskesa centrējuma, kuru līdz brazīlietim ar papēdi pāradresēja Fede Valverde. Vinisiuss aizvadīja 100.spēli Madrides komandā, un atzīmēja to ar svarīgiem vārtiem. Madrides klubs ar 53 punktiem 25 cīņās saglabāja trešo vietu. Tāda pati bilance un otrā vieta ir mūžīgajiem galvaspilsētas kluba konkurentiem no “Barcelona”,  bet līdervienībai Madrides “Atletico” ir par pieciem punktiem vairāk un spēle rezervē.