Viņu iegādājās par 120 miljoniem, bet viņš atkal nokavēja treniņu…

09/06/2019 18:02

Spānijas futbola granda FC “Barcelona” uzbrucējs Usmans Dembele, ļoti iespējams, savu pēdējo spēli Katalonijas komandā ir aizvadījis, vēsta virkne Spānijas mediju.

Par iemeslu talantīgā futbolista izlikšanai uz pārdošanu kalpo uzbrucēja attieksme – sezonas gaitā 22 gadus vecais Francijas izlases pārstavis vairākas reizes nokavējis treniņu sākumu, kā arī tos neapmeklējis vispār, attaisnojoties ar izdomātu slimību.

Aizvadītā gada decembrī Dembele neieradies uz treniņu, attaisnojot to ar saslimšanu, bet, kad pie viņa ieradies kluba ārsts, izrādījies, ka francūzis samelojis: vienkārši ilgi spēlējis datorspēles un vēlu aizgājis gulēt.

Sākotnēji “Barcelona” vadība uz gados jaunā futbolista izgājieniem pievērusi acis, norādot uzbrucējam, ka jāuzlabo disciplīnas ievērošana, tomēr arī sezonas turpinājumā problēmas atkārtojušās: Dembele regulāri kavējis treniņu un komandas sapulču sākumu, kā rezultātā arī attiecības ar komandas biedriem ievērojami pasliktinājušās.

Par pēdējo pilienu kalpojusi treniņa pirms Spānijas kausa izcīņas fināla pret “Valencia” nokavēšana. Kā zināms, “Barca” finālu zaudēja… Kluba vadība par saviem nodomiem pavēstījusi Usmana mātei, kura pilda arī aģenta funkcijas.

Tiesa jāatzīst, ka neskatoties uz attieksmes problēmām, Dembele, kurš pelna 11 miljonus eiro gadā, aizvadīja individuāli labu sezonu. Futbolists laukumā izgāja 30 reizes, atzīmējoties ar 14 gūtiem vārtiem.

Dembele par 120 miljoniem eiro Barselonā ieradās pirms divām sezonām, kad pārnāca no Vācijas komandas Dortmundes “Borussia”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/02/2021 12:35

Latvijas basketbola izgāztā iespēja – kad un kur būs nākamā?

Visiem labi zināms tikko piedzīvotais Latvijas vīriešu basketbola izlases fiasko 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, tāpat arī nesenie notikumi ar sieviešu valstsvienības netikšanu uz Eiropas čempionātu. Daudz apskatīts, analizēts…