Vīriešu regbija-7 izlase Eiropas Trofejas divīzijas čempionātā noslēdz sestajā vietā

18/06/2023 20:31
Nokopēts
Latvijas regbija izlase

Vīrieši

Latvijas vīriešu izlase regbijā-7 svētdien Eiropas Trofejas divīzijas čempionātā izcīnīja sesto vietu. Latvijas regbisti pusfinālā cīņā par piekto līdz astoto vietu ar 15:14 apspēlēja Luksemburgu. Spēlē par piekto vietu Latvija ar 19:21 atzina Šveices pārākumu.

Jau ziņots, ka piektdien Latvijas regbisti B apakšgrupas spēlēs ar 29:0 uzvarēja Izraēlu un ar 12:21 piekāpās Ungārijai, bet sestdien ar 31:7 guva panākumu pār Moldovu, nodrošinot otro vietu grupā. Ceturtdaļfinālā Latvija ar 12:17 atzina Zviedrijas pārākumu.

Valstsvienības treneris ir Žans Baptists Briziljē.

Latvijas komandas sastāvs: Toms Asejevs, Emīls Balodis, Artūrs Alainis, Dāvis Jansons, Juris Iesalnieks, Ričards Iesalnieks, Agris Apkalns, Emīls Cēburs, kapteinis Elmārs Šefanovskis (“Baldone”), Valērijs Runco (“Livonia”), Aleksis Eglītis (“Lāči”/”Mūkusala”), Dāvids Židelis (“Mītava”), Matīss Zicāns (“Eži”).

Sievietes

Latvijas sieviešu regbija-7 izlase svētdien Horvātijā Eiropas Trofejas divīzijas čempionāta spēlēs cīņā par piekto līdz astoto vietu svinēja divas uzvaras un ierindojās piektajā vietā.

Latvija otro reizi turnīrā pieveica Izraēlu, uzvarot ar 17:5.

Cīņā par piekto vietu Latvijas regbistes ar 19:0 pārspēja Austriju.

Jau ziņots, ka B apakšgrupā Latvija ar 10:7 pieveica Norvēģiju, ar 7:19 zaudēja Somijai un ar 22:12 pārspēja Izraēlu, ieņemot otro vietu.

Ceturtdaļfinālā Latvija ar 5:12 piekāpās Gruzijai.

Komandas treneris ir Antoniu Žuāns de Karvāļu Abrēu.

Latvijas izlases sastāvs: Zane Sirsniņa Kukaine, Lāsma Kronberga, Emija Verčinska, Liene Dumpe, Alise Limmane, Marta Puķīte, kapteine Sandra Lihovida (visas – “Selena”), Sindija Širaka, Madara Dārzniece, Daniela Šakociņa, Anna Inese Tutāne (visas – “Livonia”), Krista Vītola, Elīna Švāgere (abas – “Miesnieki”).

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām