Virslīga: “Riga” uzveic “Ventspili” un turpina pakaļdzīšanos

24/09/2017 18:04
FC

“Riga” komanda svētdien izcīnīja svarīgu uzvaru “SynotTip” Latvijas futbola virslīgas mačā, viesos ar 2:0 (1:0) uzvarot “Ventspili”.

Rīdziniekiem abus vārtus šajā mačā iesita Bogdans Vašcuks.

Šis mačs bija notikumiem bagāts, abām komandām demonstrējot aktīvu futbolu, bet rezultātu atklāja viesi no Rīgas, kuru labā 32.minūtē ar skaistu sitienu izcēlās Vaščuks. Līdz lielajam pārtraukumam rezultāts palika nemainīgs, bet jau pašā otrā puslaika sākumā Vaščuks bija precīzs vēlreiz, tādējādi panākot jau 2:0.

Turpinājumā “Riga” sāka spēlēt no aizsardzības, kamēr ventspilniekiem bija bumbas kontrole, taču ar vārtu gūšanas iespēju izmantošanu nesekmējās. Tikmēr rīdzinieki vienā no pretuzbrukumiem nebija tālu no vārtu guvumiem, tomēr 65.minūtē pārāk teatrāli “Ventspils” soda laukumā krita Darko Lemajičs, kurš par to nopelnīja savu dzelteno kartīti un noraidījumu no laukuma.

Lai arī “Riga” palika mazākumā, mājinieki to vārtu guvumā nespēja pārvērst, lai arī pēc viena no sitieniem bumba norībināja vārtu pārliktni.

Tikmēr paši ventspilnieki iepriekšējās piecās virslīgas spēlēs divreiz bija pieveikuši “Spartaku”, bet pārējos trijos mačos bija bez panākumiem. Savukārt “Riga” pašlaik ir uz uzvaru takas, jo vienība tagad pēdējās piecās virslīgas spēlēs guvusi četras uzvaras, pagājušajā nedēļas nogalē dramatiski izraujot panākumu pār “Liepāja”/”Mogo” vienību, kas būs tās pretiniece Latvijas kausa finālā.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka pirms tam svētdien pagājušās sezonas čempione Jūrmalas “Spartaks” savā laukumā ar 3:1 (1:1) pārspēja “Metta”/”Latvijas Universitāte” komandu.

1. Spartaks 19 11 4 4 29:20 37
2. Riga FC 20 9 6 5 24:16 33
3. FK Liepaja 19 9 3 7 28:20 30
4. RFS 18 9 2 7 22:21 29
5. Ventspils 20 7 7 6 24:16 28
6. Jelgava 18 5 3 10 16:26 18
7. Metta/LU 20 2 5 13 18:42 11
8. Babite 0 0 0 0 0:0 0