Virslīgas līdere RFS izcīna minimālu uzvaru pret “Jelgavu”

13/08/2018 21:30

“SynotTip” Latvijas futbola virslīgas līdere RFS pirmdien savās mājās ar rezultātu 1:0 (1:0) izcīnīja uzvaru pret “Jelgavu”.

Vienīgos vārtus spēles pirmajā puslaikā guva Aleksandrs Solovjovs.

Futbola virslīgas līdere RFS pirmajā puslaikā izmantoja iespēju un ieguva pārsvaru, kad pēc standartsituācijas izspēles spēles 19.minūtē rezultātu atklāja Solovjovs.

Pirmā puslaika turpinājumā Solovjovam bija laba iespēja panākt divu vārtu pārsvaru, kuru gan viņš neizmantoja, kā arī jelgavnieku rindās izdevība bija Lietuvas spēlētājam Mindaugam Grigarāvičam, tomēr pirmais puslaiks noslēdzās ar nemainīgu rezultātu.

Pēc pārtraukuma “Jelgava” lūkoja atgūties, tomēr RFS prata nosargāt savus vārtus neskartus, kā rezultātā rīdzinieki turnīra tabulā ierakstīja kārtējos trīs punktus.

RFS iepriekšējā virslīgas mačā, galvaspilsētas derbijā, ar 0:1 piekāpās “Riga” komandai. RFS vienībai līdz ar to pārtrūka astoņu uzvaru sērija turnīrā.

Tikmēr “Jelgava” virslīgā līdz šai spēlei bija cietusi divus zaudējumus pēc kārtas, abus ar trīs vārtu starpību – 1:4 pret Jūrmalas “Spartaku” un 0:3 pret “Ventspili”.

Pirmajā aplī Rīgas klubs savā laukumā bija pārāks ar 3:0, bet otrajā aplī viesos guva virsroku ar 2:0.

RFS vienībai šajā mačā nevarēja palīdzēt serbu aizsargs Milans Savičs, kā arī pussargi Gļebs Kļuškins un gruzīns Beka Vačiberadze. Savičs izcieš trīs spēļu diskvalifikāciju par sitienu “Riga” futbolistam, bet Kļuškins un Vačiberadze ir sakrājuši brīdinājumus.

Vēl viena šīs kārtas spēle starp “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” un “Spartaku” pārcelta uz 3.oktobri.

Šajā sezonā astoņas virslīgas komandas aizvadīs četrus apļus, tādējādi kopumā katra nospēlēs pa 28 mačiem. Sezona noslēgsies 10.novembrī.

Pirms šīs sezonas turnīra rīkotāji noslēdza 2+1 gadu sadarbību ar “Best4Sport TV” kanālu, kas tādējādi pārraidīs virslīgas mačus, kā arī katrā centrālajā kārtas mačā būs studija.

Iepriekšējā sezonā Jūrmalas “Spartaks” otro gadu pēc kārtas izcīnīja valsts čempionu titulu, aiz sevis atstājot “Liepāja”/”Mogo” vienību, kamēr trešā palika “Riga”.