Virslīgas trešā kārta sāksies ar “Jelgavas” un “Metta” dueli

29/03/2024 10:43
Nokopēts
FS Jelgava

Šodien “Jelgava” “Tonybet” Latvijas futbola virslīgas trešās kārtas spēlē savā laukumā tiksies ar “Metta” vienību. Mačs futbola kluba “Jelgava” Sporta bāzes mākslīgajā laukumā sāksies plkst.16, tiešraidē spēli translējot televīzijas kanālam TV4.

Pirmajā kārtā jelgavnieki savā laukumā spēlēja 0:0 ar “Daugavpili”, bet otrajā ar 2:3 piekāpās “Tukums 2000″/”Telms”.Rīdzinieki vispirms mājās ar 0:2 zaudēja “Valmierai” un pēc tam ar 2:0 uzvarēja “Liepāju”. Iepriekšējā sezonā savstarpējās spēlēs trīs uzvaras svinēja “Jelgava” (2:1, 1:0 un 1:0), vienreiz – “Metta” (3:2).

Sestdien “Liepāja” uzņems RFS, “Daugavpils” – līdervienību “Tukums 2000″/”Telms”, bet svētdien “Grobiņa”/LFS tiksies ar “Audu” un “Valmiera” – ar “Riga”.

Turnīra tabulā pēc divām spēļu kārtām līdere ar sešiem punktiem negaidīti ir “Tukums 2000″/”Telms”, bet sešus punktus ir nopelnījusi arī “Valmiera” un “Riga”. Četri punkti ir “Daugavpilij”, pa trim punktiem – RFS un “Metta”, vienu punktu ir izcīnījusi “Jelgava”, bet bez punktiem ir bronzas medaļniece “Auda”, “Grobiņa”/LFS un “Liepāja”.

Virslīgas čempionāts ar desmit komandu līdzdalību notiek četros apļos, katrai komandai aizvadot 36 spēles. 180 spēles paredzēts aizvadīt līdz 9.novembrim. Pagājušajā sezonā otro reizi par čempioni kļuva RFS, kas nodrošināja uzvaru tikai pēdējā kārtā, izcīnot uzvaru pār “Metta” komandu ar 1:0.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām