“Virtus” direktors par Banki: Luka strauji mainīja komandas depresīvo mentalitāti

29/02/2024 16:22
Nokopēts
Luka Banki

Itālijas komandas Boloņas “Virtus” direktors Luka Baraldi sarunā ar “Gazzetta di Parma” komentējis galvenā trenera Lukas Banki lomu komandas panākumos.

Itālis par “Virtus” stūrmani kļuva vien pāris dienas pirms sezonas, parakstot divu gadu līgumu. Pašlaik komanda ar 15 uzvarām 20 spēlēs ieņem otro vietu Itālijas līgā, savukārt Eirolīgā ar 16 uzvarām 26 mačos Boloņas vienība ieņem piekto vietu.

“Luka ierādās sezonas sākumā, divas dienas pirms Itālijas superkausa. Viņš strauji mainīja komandas depresīvo mentalitāti, jo komanda bija tādā situācijā, ka, lai kurš viņus trenētu, viņiem iekšā bija pārliecības trūkums. Līdz ar Banki ierašanos reakcija bija ātra – puiši gribēja parādīt visiem, un, pirmkārt, saviem kritiķiem, ka vasarā par viņiem rakstītais neatbilst patiesībai,” uzsver funkcionārs.

Pagājušajā sezonā “Virtus” Eirolīgā finišēja 14. vietā, un kluba pārstāvis norāda, ka šosezon galvenais mērķis ir finišēt augstāk. “Eirolīgā ir cits meistarības līmenis, arī fiziskai sagatavotībai ir lielāka ietekme, ja salīdzina ar nacionāliem čempionātiem. Atgādinu kluba īpašniekiem un ekspertiem, ka Milānas “Olimpia” savā pirmajā sezonā Eirolīgā finišēja pēdējā vai priekšpēdējā vietā.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
11
6.75
1.16
1.47
4.75
6
1.58
3.8
4.4
3.2
4.1
1.91
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām