“Virtus” kapteinis par Banki: Šobrīd visi laukumā iet ar pavisam citu attieksmi

26/09/2023 10:10
Nokopēts
Marko Belinelli un Luka Banki

Itālijas un ULEB Eirolīgas kluba Boloņas “Virtus” kapteinis Marko Belinelli sarunā ar laikrakstu “Corriere dello Sport” izteica atzinību komandas galvenajam trenerim Lukam Banki.

Jau vēstīts, ka svētdien Latvijas izlases treneris Banki tikai pēc 10 pavadītām dienām pie “Virtus” stūres izcīnīja savu pirmo trofeju. Boloņas komandā Itālijas Superkausa finālā ar 97:60 sagrāva “Brescia”.

Kā atklājis Belinelli, tad treniņprocess kopā ar Banki bija vēl īsāks, bet, neskatoties uz to, speciālists jau deva ieguldījumu. “Banki trīs dienās mums deva patiešām daudz. Viņš mūs motivēja parādīt labu sniegumu, deva pārliecību un vēlmi iet laukumā un uzvarēt, kas ir ļoti svarīgi,” teica “Virtus” kapteinis.

Jāatgādina, ka Banki “Virtus” galvenā trenera amatā nomainīja Serdžo Skariolo. Spānijas valstsvienības stūrmanis tika atbrīvots par saviem izteikumiem par komandas sastāvu. Belinelli uzskata, ka trenera maiņa ir ienesusi svaigas vēsmas. “Šobrīd visi laukumā iet ar pavisam citu attieksmi. Ar lielu vēlmi uzvarēt par sevi, klubu un treneri,” atzina pieredzējušais basketbolists.

Banki: Vēlētos pateikt paldies savam priekštecim – Serdžo Skariolo

Banki un “Virtus” rāda klasi un sagrauj pretiniekus Itālijas Superkausa finālā

 

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
2.3
3.5
2.95
2.5
3.25
2.8
4.75
5.25
1.48
2.6
3.2
2.8
2.4
-
1.53
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām