“Virtus.pro” ar uzvaru atklāj “ESL Pro League Season 13” D grupas turnīru

25/03/2021 17:45
Mareks

Šodien ar spēli starp starptautiski pārstāvēto “Endpoint” un latvieša Mareka “YEKINDAR” Gaļinska “Virtus.pro” sākās “ESL Pro League Season 13” D grupas turnīrs. Dienas pirmajā spēlē pārsteigumi nenotika un viena no pasaules pēcīgākajām “CS:GO” komandām, “Virtus.pro”, svinēja panākumu pret grupas izteiktiem pastarīšiem ar 2-0.

Jau ar pirmās kartes sākumu bija redzams, ka vieni no turnīra favorītiem negrasās ākstīties un sagādāt sev problēmas. Pēc graujoša sākuma, atrodoties vadībā 10:1, “Virtus.pro” ļāva saviem pretiniekiem nedaudz pietuvoties, puslaikam noslēdzoties 10:5. Lai arī kartes otrās daļas ievadā Eiropas vienība centās atspēlēties, tomēr spēcīgā komanda to nepieļāva un guva panākumu kartē 16:9.

Arī “Overpass” pirmo puslaiku pārliecinoši aizvadīja CIS reģiona vienība, kartes nosacīti vājāko – “Ts” pusi, noslēdzot ar vadību 11:4. Tomēr arī “Endpoint” spēja parādīt labu uzbrukumu un lēnām, bet pārliecinoši tuvojās pretiniekiem. Starptautiski pārstāvētajai vienībai izdevās pietuvoties līdz 13:15 un uzstādīt bumbu, tomēr ļoti viltīgi nospēlēja “YEKINDAR”, kuru pretspēlētājs nepamanīja longā un pielavījās pretspēlētājam negaidīti, dodot komandai skaitlisko pārsvaru pieciem pret diviem, kā rezultātā izdevās tikt galā arī ar atlikušajiem diviem spēlētājiem un bumbu atmīnēt. Šis zaudējums pārtrauca “Endpoint” septiņu uzvarētu spēļu sēriju.

Par statistiski labāko spēlētāju kļuva krievs Džami “Jame” Ali, kura kontā 46 neitralizēti pretinieki un 21 reizi zaudēta dzīvība. Tomēr līdzjutēju balsojumā par spēles MVP tika atzīts latvietis “YEKINDAR”, kuram izdevās uzvarēt 49 dueļos un nomirt 38 reizes.

Nākamo spēli latvieša pārstāvētā komanda aizvadīs rīt, kad pulksten 16:30 tiksies ar ASV komandu “Evil Geniuses”.