“Virtus.pro” nespēj pārvarēt “Complexity” barjeru un izstājas no turnīra

05/04/2021 11:07

Svētdienas vakarā dalību “ESL Pro League Season 13” beidza Mareka “YEKINDAR” Gaļinska pārstāvētā “Virtus.pro”, kas ar 1-2 piekāpās “Complexity”. Ne to labāko spēli aizvadīaj abi CIS reģiona vienības līderi “YEKINDAR” un Džami “Jame” Ali.

Pirmo karti izvēlējās “Complexity” un par to kļuva “Mirage”. Labu “CT” jeb aizsardzības pusi spēja aizvadīt latvietis ar saviem komandas biedriem, esot vadībā 9:6. Pēc pušu maiņām, lai arī pirmie divi raundi tika zaudēti, “Virtus.pro” nepieļāva pretinieku atspēlēšanos, spējot uzvarēt pretinieku izvēlēto karti 16:9.

“YEKINDAR” komanda izvēlējās spēlēt “Inferno”. Lai arī rezultāta starpība nebija liela, vienības pārliecinošais sniegums rosināja domāt, ka spēli izdosies beigt jau pēc divām kartēm. Taču starptautiskais sastāvs bija sagādājis paŗsteigumu. “Ts” pusē viņi zaudēja četrus raundus, bet uzvarēja 10, atspēlējoties, uzvarot 16:13 un panākot neizšķirtu sērijā 1-1.

Izšķirošā bija “Vertigo” karte, kurā abas komandas cīnījās ļoti līdzīgi. Tomēr pārāki izrādijās “Complexity” pārstāvji, kuri neļāva izvērties “Virtus.pro” uzbrukumam un svinēja panākumu kartē 16:11 un visā duelī 2-1. Latvietis “YEKINDAR” trīs aizvadītajās kartēs neitralizēja 47 pretiniekus, bet dzīvību zaudēja 53 reizes. Uzvarētājiem ļoti labu spēli aizvadīajs dānis Bendžamins “blameF” Brēmers, kurš 56 reizes atņēma savu pretinieku dzīvību, bet pats mira 41 reizi.

Līdz ar šo zaudējumu “Virtus.pro” noslēdza dalību “ESL Pro League Season 13”. Šobrīd turnīrā līzd ceturtdienai ir iestājusies pauze.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….