Vīru divnieki ar cerībām par pjedestālu; Bendikai un Gasūnai atcelti starti

Šici, kamaniņu sports, sportazinas.com
foto: REUTERS

Trešdien Phjončhanas olimpisko spēļu piektajā dienā uz starta plānots iziet sešiem Latvijas pārstāvjiem, no kuriem lielākā pārstāvniecība būs kamaniņu sportā.

Kamaniņu divnieku sacensībās piedalīsies brāļi Juris un Andris Šici, kuriem ir labas iespējas pacīnīties par goda pjedestālu. Tāpat sīvi konkurenti viņiem un pārējiem varētu būt cits Latvijas duets – Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš. Latvijas Televīzijas sniegtā informācija liecina, ka otrais brauciens būs vērojams pulksten 14.45 7. kanālā.

Tikmēr trešdien Phjončhanā vējš atkal bija pieņēmies spēkā, tāpēc organizatori slalomu dāmām tagad pārcēluši uz piektdien 16.februāri.

Trešdien sacensību sākums tika plānots plkst.3.15 pēc Latvijas laika, sākotnēji startu atliekot par pusotru stundu, bet vēlāk pieņemot lēmu medaļu dalīšanu šajā disciplīnā pārcelt uz piektdienu.

Sacensības Olimpiādē Gasūnai būs pirmais starts šogad, jo 2017.gada beigās viņa saslima un gadu miju sagaidīja slimnīcā. Šosezon reizi viņa guva 27.vietu Eiropas kausa sacensībās slalomā, tomēr kopumā pie augstiem rezultātiem nav tikusi.

Šīs 27 gadus vecajai Gasūnai ir otrās olimpiskās spēles, pirms četriem gadiem Sočos gūstot 30.vietu slalomā, bet milzu slalomā nesasniedzot finišu.

Spēcīgā vēja dēļ trešdien atceltas arī Phjončhanas olimpiskajās spēlēs plānotās biatlona sacensības dāmām 15 kilometru distancē.

“Prognozes paredz vairāk nekā 15 m/s lielas brāzmas, tāpēc sieviešu individuālās sacensības pārceltas uz rītdienu,” vēsta Starptautiskā Biatlona federācija.

Līdz ar to latvietei Baibai Bendikai sacensības būs jāaizvada ceturtdien.

Pašlaik noteikts, ka sieviešu individuālās sacensības ceturtdien sāksies plkst.10.15 pēc Latvijas laika, bet vīru 20 kilometru sacensības plkst.13.20.

Atgādināsim, ka Bendika pirmdien izcīnīja 33. vietu Phjončhanas olimpisko spēļu desmit kilometru iedzīšanas sacensībās, par sešām pozīcijām uzlabojot savu sestdien sprintā sasniegto rezultātu.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar