Visas trīs ceturtdaļfināla cīņas Latvijas florbola čempionātā beidzas pagarinājumā

05/03/2022 23:45
Florbola bumbiņa

Visas trīs ceturtdaļfināla cīņas sestdien “Elvi florbola līgas” vīriešu turnīrā beidzās pagarinājumā, uzvarētājiem sērijā līdz četriem panākumiem izvirzoties vadībā ar 1-0. Pamatturnīra uzvarētāja Cēsu “Lekrings” mājās pieveica “Irlava”/”Avant” ar 6:5 (3:2, 1:3, 1:0, 1:0).

Izšķirošos vārtus pagarinājuma astotajā minūtē iemeta Toms Rīsmanis. Uzvarētāju labā Olafs Zvīnis sakrāja trīs (2+1) rezultativitātes punktus, bet Rīsmanis guva divus vārtus. Viesiem Gints Siliņš sakrāja trīs (1+2) rezultativitātes punktus, bet Ričards Gruziņš guva divus vārtus.

Uzvaru izcīnīja arī otro vietu pamatturnīrā ieņēmusī Kocēnu “Rubene”, kas savā laukumā ar 4:3 (2:2, 0:1, 2:1, 1:0) apspēlēja “Oxdog Ulbroka”/LU. Izšķirošos vārtus pagarinājuma astotajā minūtē iemeta Jēkabs Keišs, kurš šajā spēlē guva trīs vārtus. Viesiem Artūrs Narogs guva divus vārtus.

Uzvarēt savā laukumā neizdevās trešās vietas ieņēmējai “Valmierai”, kas piekāpās “Lielvārde”/”FatPipe” vienībai ar 4:5 (1:1, 1:1, 2:2, 0:1). Izšķirošos vārtus pagarinājuma trešajā minūtē iemeta Sandis Mihailovskis, kurš sakrāja trīs (2+1) rezultativitātes punktus, kamēr Oskars Tūtāns guva divus vārtus. Mājiniekiem divus vārtus guva Pavels Semjonovs.

Vēl vienā pārī Talsu NSS/”Krauzers” ar 1-0 ir vadībā pret “Ķekavu”. Sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām tiks noskaidrotas pusfinālistes, tikpat garās sērijās taps zināmas divas komandas, kas nākamā gada pavasarī “Arēnā Rīga” spēkosies par bronzas medaļām, kā arī tie divi klubi, kas turpat cīnīsies par lielo čempionu kausu un zelta godalgām.

Tikmēr lejasgala komandu pusfinālā sestdien RTU/”Rockets” mājās piedzīvoja sagrāvi pret Liepājas “Kurši” vienību – 2:11 (0:4, 1:2, 1:5). Pa četriem rezultativitātes punktiem uzvarētāju labā guva Toms Akmeņlauks (2+2) un Gustavs Griezītis (1+3). Vīriešu konkurencē šosezon cīnās 12 komandas, bet sieviešu sacensībās startē astoņas vienības.

2019./2020.gada sezonā Covid-19 pandēmijas un tās dēļ valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ Latvijas čempioni un medaļnieki palika nenoskaidroti, bet pagājušais čempionāts tā paša iemesla dēļ bija saraustīts un ar mazāku skaitu izslēgšanas spēļu. Valmierā notikušajā finālā uzvarēja Kocēnu “Rubenes” komandas.