Visi latvieši rezultatīvi Čehijas čempionāta spēlēs (VIDEO)

29/11/2017 22:42

Šodien spēles Čehijas hokeja augstākajā līgā aizvadīja latviešu spēlētāji, kuri izcēlās ar rezultivitāti un izcīnītām uzvarām.

Tā Roberta Bukarta un Ralfa Freiberga pārstāvētā Zlīnas “Aukro Berani” komanda trešdien savā laukumā ar rezultātu 4:1 (3:0, 1:1, 0:0) uzvarēja Homutovas “Pirati” vienību.

Bukarts, kurš spēlē uzbrukumā, laukumā pavadīja nepilnas 18 minūtes, četras reizes meta pa vārtiem, kā arī guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, spēli noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Tikmēr aizsargs Freibergs nospēlētajā 21 minūtē atzīmējās ar vienu metienu pa vārtiem un rezultatīvu piespēli, kā arī pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Bukarts šosezon 26 spēlēs iekrājis 21 (10+11) punkturs, kamēr Freibergs tikpat mačos atzīmējies ar 13 (2+11) punktiem.

Citā spēlē uzvaru guva arī Andre Džeriņa un Oskara Cibuļska pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield” vienība, kas savu skatītāju priekšā ar 4:2 (3:1, 0:1, 1:0) apspēlēja “Mlada Boleslav”.

Aizsargs Cibuļskis nospēlētajās 20 minūtēs izcēlās ar vārtu guvumu no Džeriņa piespēles, kā arī izpildīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja divus sāncenšu raidījumus, pielietoja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja divas soda minūtes un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu, jo atradās laukumā, kad arī tika zaudēti vieni vārti.

Džeriņš laukumā pavadīja 15 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu un atdeva rezultatīvu piespēli Cibuļskim. Tāpat centra uzbrucējs uzvarēja 8 no 13 iemetieniem un izpelnījās pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Šosezon Džeriņš 18 mačos izcēlies 10 (2+8) punktiem, bet Cibuļskis 27 spēlēs guvis 8 (4+4) punktus.