Visi “Sabres” brīvie aģenti, izņemot Girgensonu, vēršas arbitrāžas tiesā

06/07/2017 23:35

Nacionālās hokeja līgas kluba Bufalo visi “Sabres” ierobežoti brīvie aģenti Robins Leiners, Neitans Beljū un Johans Larsons vērsušies arbitrāžas tiesā, jo nespēj vienoties ar kluba vadību par jauno līgumu nosacījumiem. Izņēmums ir latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons.

Spēlētāji vērsties arbitrāžas tiesā varēja līdz trešdienai, un NHL Spēlētāju asociācija paziņoja, ka kopumā šādi rīkojušies 30 spēlētāji. Ja iesaistītajām pusēm neizdodas nonākt pie kopsaucēja, lai panāktu abām pusēm apmierinošu lēmumu, hokejistiem ir iespēja vērsties arbitrāžas tiesā, kura izvērtējot situāciju var noteikt jaunā līguma nosacījumus. Pie tam, tiesas lēmums ir galējs un nav pārsūdzāms.

Hokejisti vēršas arbitrāžas tiesā šādos gadījumos, kad uzskata, kad, viņuprāt, tiek izteikti nesamērīgi un neobjektīvi piedāvājumi. Līgas vēsturē ik pa laikam ir  gadījumi, kad tiesa lemj par labu spēlētāju pusei.

Pirms aizvadītās sezonas Zemgus Girgensons parakstīja līgumu uz vienu gadu par 1,15 ASV miljoniem dolāru. Latvietim pērnā sezonu neizvērtās ražīga un beigās viņš to noslēdza ar 16 (7+9) punktiem aizvadītajās 75 spēlēs.

Tāpat Girgensona sakarā jāteic, ka šobrīd uzbrucēja pārstāvji ved sarunas par jaunā līguma nosacījumiem. Tas, ka Girgensons nav vērsies arbitrāžas tiesā vērtējams pozitīvi, jo tas ir netiešs signāls, ka kluba vadība ir gatava piedāvāt adekvātu līgumu jaunajam hokejistam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Artis Ate
17/09/2021 09:48

“VEF Rīga” kapteinis Ate: Iepriekšējā sezonā atmosfēra ģērbtuvē bija fantastiska, arī šogad uz to strādāsim

Latvijas basketbola kluba “VEF Rīga” kapteinis Artis Ate sarunā ar “Sportazinas.com” dalījies ar pirmajiem iespaidiem par gaidāmās sezonas komandas sastāvu, atskatījies uz pārbaudes spēļu rezultātiem, kā arī atklājis sezonas mērķus….