Visi trīs latviešu uzbrucēji nerezultatīvi komandu zaudējumos (VIDEO)

08/04/2022 08:59
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) laukumos gājušās visas trīs latviešu uzbrucēju pārstāvētās komandas, nevienai no tām nespējot tikt pie panākuma.

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” ar 3:5 zaudēja Karolīnas “Hurricanes”, ar 1+1 atzīmējoties Teidžam Tompsonam un Aleksam Takam, kamēr pretinieku komandas labā pa diviem vārtiem guvuši Sebastjans Aho un Džordans Stāls. Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 13 minūtes un 29 sekundes, kuru laikā viņš izdarīja vienu metienu pa vārtiem un pielietoja vienu spēka paņēmienu, maču noslēdzot ar negatīvu lietderību -1.

Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē “Sharks” ar 2:4 atzina Kalgari “Flames” pārākumu. Kanādas kluba sastāvā ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Eliass Lindholms, bet trīs (1+2) punktus sakrāja Metjū Tkačaks. Latvietis laukumā pavadīja 13 minūtes un 13 sekundes un bija pamanāms – viņam trīs metieni, četri spēka paņēmieni un viens bloķēts metiens, kā arī pozitīva lietderība +1.

Tikmēr Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” ar 0:3 zaudēja Ņujorkas “Rangers”. Latviešu hokejists nospēlēja 15 minūtes un 52 sekundes. Viņš pa vārtiem nemeta, pielietoja vienu spēka paņēmienu un vienu reizi stājās ripas ceļā, kā arī uzvarēja četrus no sešiem iemetieniem. Bļugeram šajā mačā neitrāls lietderības koeficients.