Visockis pēc karjeras rezultatīvākās sezonas dodas uz Franciju

09/06/2021 13:13

Hokeja komandas “Zemgale/LLU” un Jelgavas ledus sporta skolas (JLSS) treneris Aleksandrs Visockis nākamajā sezonā spēlēs Francijā, jo ir parakstījis līgumu ar šīs valsts pēc spēka otrās līgas komandu “Corsaires de Dunkerque” no Dankerkas pilsētas, vēsta Visocka bijušais klubs.

Liepājā dzimušais uzbrucējs Jelgavas hokeja komandā “Zemgale/LLU” aizvadījis divas pilnas sezonas kopā nospēlējot 68 regulāra čempionāta un 15 izslēgšanas sērijas spēles. Aleksandram īpaši veiksmīga izrādījās pēdējā regulāra sezona, kurā viņš uzrādīja savas karjeras labāko rezultativitāti, spēlējot otrajā uzbrucēju virknējumā. 36 spēlē viņš guva 16 vārtus un izdarīja 26 rezultatīvas piespēles, kopā nopelnot 42 rezultativitātes punktus, ka arī pirmo reizi iegūstot Latvijas čempionāta godalgu – sudraba medaļu.

Hokeja komanda “Corsaires de Dunkerque” spēlē Francijas hokeja otrā līga un 2010./2011. gada sezonā kļuva par tās čempioni. Nākošajos desmit gados komanda neizrādīja īpaši labus rezultātus. Pandēmijas gada saīsinātā sezonā komanda spēja uzrādīt čempionātā ceturto vietu. Aleksandrs būs otrais latvietis, kurš spēlēs šajā franču klubā – 2004./2005. gada sezonā šeit piecas spēles nospēlēja uzbrucējs Vadims Mahnovs.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Artis Ate
17/09/2021 09:48

“VEF Rīga” kapteinis Ate: Iepriekšējā sezonā atmosfēra ģērbtuvē bija fantastiska, arī šogad uz to strādāsim

Latvijas basketbola kluba “VEF Rīga” kapteinis Artis Ate sarunā ar “Sportazinas.com” dalījies ar pirmajiem iespaidiem par gaidāmās sezonas komandas sastāvu, atskatījies uz pārbaudes spēļu rezultātiem, kā arī atklājis sezonas mērķus….