Visockis-Rubenis: Ilgi un smagi nākusi tik ļoti vajadzīgā pirmā uzvara

Artūrs Visockis-Rubenis, sportazinas.com
Artūrs Visockis-Rubenis
Foto: FIBA

Latvijas U19 basketbola izlases galvenais treneris pēcspēles intervijā basket.lv komentēja viņa vadītās komandas pirmo uzvaru Pasaules kausā. Latvijas valstsvienība apspēlēja Ķīnas vienaudžus ar 87:84, un sestdien cīnīsies par 9.-12. vietu ar spēles Austrālija – Filipīnas uzvarētājiem.

“Ilgi un smagi nākusi tik ļoti vajadzīgā pirmā uzvara. Paldies kuplajam atbalstītāju pulkam, kas mūs atbalstījuši gan veiksmīgās, gan neveiksmīgās dienās un šodien palīdzēja to izcīnīt,” priecīgs bija treneris.

“Ojāram Bērziņam sakrājušās mikrotraumas, vēl priekšā U18 čempionāts, tāpēc viņu pasaudzējām. Citādi sastāva rotāciju ietekmēja taktika – gribējām pēc iespējas ilgāk spēlēt ar “mazo” sastāvu, savukārt aizsardzībā pret Ķīnas komandas līderi labu darbu paveica Dāvids Vīksne,” komandas taktiku uzvarētajā mačā ieskicēja speciālists.

“Bija veiksmīgas epizodes, bija neveiksmīgas, kuras lielākoties sev sagādājām paši. Paldies puišiem, kuri ar pretiniekiem un sevi cīnījās līdz galam un šoreiz tika atalgoti. Gatavosimies nākamajai cīņai,” noslēdza Visockis-Rubenis.

Rezultatīvākais spēlētājs Latvijas izlases rindās bija Valters Vēveris, kurš guva 29 punktus un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, savukārt vēl 22 punktus iemeta Adrians Šnipke. Latvijas – Ķīnas spēlē neliela savainojuma dēļ nepiedalījās Ojārs Bērziņš, savukārt Artūram Kurucam mačs beidzās jau otrajā ceturtdaļā, saņemot nesportisko un tehnisko piezīmi.

>>>PIEVIENOJIES SPORTAZINAS.COM “TELEGRAM” GRUPAI ŠEIT<<<

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par