“Visu laiku lielākā atgriešanās” – Makgregors izziņo savu nākamo cīņu

02/01/2024 18:18
Nokopēts
Konors Makgregors

UFC superzvaigzne, Īrijas cīkstonis Konors Makgregors (22-6) savu sociālo tīklu kontos paziņojis, ka viņš savu nākamo cīņu aizvadīs 29. jūnijā pret amerikāni Maiklu Čandleru (23-8).

“Visu laiku lielākā atgriešanās notiks Lasvegasā, “International Fight Week” ietvaros 29. jūnijā. Pretinieks būs Maikls Čandlers, svara kategorija – 185 mārciņas (83,9 kilogrami),” savā paziņojumā teica Makgregors.

Šāds Makgregora paziņojums ir sava veida pārsteigums viena iemesla dēļ – nedz Makgregors, nedz Čandlers savas karjeras laikā ne reizi nav cīnījušies vidējā svara kategorijā. Tāpat Īrijas pārstāvim šī būs jau ceturtā UFC divīzija, kurā viņš būtu cīnījies – iepriekš Makgregors  piedalījies vieglā (“lightweight” jeb 65,8 kg), pusvieglā (“featherweight” jeb 70,3 kg) un pusvidējā (“welterweight” jeb 77,1 kg)) svara kategorijās.

Ja cīņa patiešām notiks, tad tā 35 gadus vecajam Makgregoram būs atgriešanās oktagonā pēc gandrīz trīs gadu pārtraukuma. Savu pēdējo cīņu zvaigžņotais īru cīkstonis aizvadīja 2021. gada vasarā, kad viņš duelī pret Dastinu Porjē salauza kāju un automātiski piedzīvoja zaudējumu. Tas viņam pret Porjē bija otrais zaudējums pēc kārtas, un kopš tā brīža nav bijusi skaidrība par Makgregora atgriešanos UFC. Kā galvenais kandidāts cīņai pret Makgregoru tika minēts tieši Čandlers – abi UFC televīzijas šovā “The Ultimate Fighter 31” filmējās kā treneri.

Makgregora atgriešanos gan apgrūtināja tas, ka īram pēc zaudējuma Porjē tika veikta operācija un īru cīkstonis atsauca sevi no dopinga pārbaudes uzskaites grupas. Makgregors uzskaitē atgriezās tikai oktobrī, un, pēc UFC dopinga kontroles noteikumiem, sportistiem ir jāiziet sešu mēnešu pārbaudes, pirms tie atkal var aizvadīt cīņu.

Zīmīgi, kā arī 37 gadus vecais Čandlers savu pēdējo dueli aizvadīja pret Porjē, 2022. gada novembrī piedzīvojot neveiksmi “UFC 281” šovā.

Pēdējo uzvaru Makgregors izcīnīja 2020. gadā, “UFC 246” ietvaros pieveicot Donaldu Seroni.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām