Vitālijs Kļičko: Vladimirs zaudēja Džošua manas vainas dēļ

Vitālijs Kļičko, Sportazinas.com
foto: worldboxingnews.com

Bijušais pasaules čempions boksā, vecākais no brāļiem Kļičko Vitālijs, intervijā ukraiņu medijam “Inter” izteicies par jaunākā brāļa Vladimira pēdējo cīņu ar britu Entoniju Džošua.

“Džošua ir cīnījies ar daudziem bokseriem, bet neviens no tiem neparādīja kaut cik cienīgu sniegumu. Vienīgais, kurš viņu ir nosūtījis noknaudā, ir Vladimirs,” iesāk Vitālijs.

Vecākais no brāļiem Kļičko turpināja: “Teicu Vladimiram, lai viņš nesteidzās, ka nokauts cīņas gaitā atnāks. Uzskatīju, ka bokseris ar tik lieliem auguma parametriem, kādi ir Džošua, nespēs vienlīdz labi aizvadīt visu cīņu un viņam tās otrajā pusē aptrūksies spēki. Tāpēc uzskatu, ka Vladimira zaudējums ir mana vaina – es viņam devu sliktu padomu.”

Atgādināsim, ka 2017. gada aprīlī 11. raundā ar tehnisko nokautu piekāpās Džošua.

Kā zināms, ietekmīgā sporta pārraižu straumēšanas platforma DAZN iepriekš izteikusi finansiāli ļoti vilinošu piedāvājumu bijušajam pasaules smagsvaru čempionam boksā Vladimiram Kļičko (64-5, 53KO), lai ukrainis atgrieztos ringā uz vēl trim cīņām.

Vitālijs iepriekš izteicies, ka atgriešanos ringā viņa brālis sāks apsvērt vien pēc vismaz 100 miljonu vērta piedāvājuma.

Savukārt savulaik bijis pasaules čempions WBC (Pasaules Boksa padomes) versijā un bijis otrais visu laiku ilgākais čempions organizācijas vēsturē – 2,735 dienas no vietas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par