“Vitjaz” uzvar Ķīnā un jau šonedēļ var atņemt Rīgas “Dinamo” cerības uz Gagarina kausu

10/01/2017 16:10

Pekina, 10.janv., LETA. Maskavas apgabala “Vitjaz” komanda otrdien izcīnīja uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā Ķīnā, kas nozīmē, ka Latvijas vienība Rīgas “Dinamo” no izslēgšanas turnīra zonas jau atpaliek 30 punktus.

“Vitjaz” ar rezultātu 2:1 (2:0, 0:1, 0:0) viesos apspēlēja Ķīnas vienību Pekinas “Kuņluņ Red Star”, kas cieta otro neveiksmi dienu dienu laikā.

Aizvadītajā mačā “Vitjaz” labā abus vārtus pirmajā trešdaļā iemeta Aleksejs Makejevs, bet otrajā periodā goda vārtus Ķīnas klubam guva amerikānis Čeds Rau.

Kā vēstīts, pirmdien “Kuņluņ Red Star” savā laukumā ar 3:5 piekāpās latviešu uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētajai Maskavas “Dinamo” komandai, kas uzvaras vārtus divas minūtes pirms pamatlaika beigām iemeta mazākumā.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā “Vitjaz” ar 72 punktiem 49 spēlēs pakāpās uz astoto vietu un pēdējā, 14.vietā esošā Rīgas “Dinamo” vienība tiek apsteigta jau par 30 punktiem. Rīdziniekiem līdz regulārās sezonas beigām atlikušas vēl 12 cīņas, kurās maksimāli iespējams iegūt 36 punktus.

Kā zināms, pašlaik Rīgas “Dinamo” komanda devusies sezonas tālākajā izbraukumā – ceturtdien tai gaidāma spēle ar Oskara Bārtuļa pārstāvēto Vladivostokas “Admiral” vienību, sestdien paredzēts duelis ar Habarovskas “Amur”, bet pirmdien ar “Kuņluņ Red Star”. Ir liela iespējamība, ka rīdzinieki cerības uz izslēgšanas turnīru zaudēs jau nedēļas nogalē, bez “play-off” paliekot trešo sezonu pēc kārtas.