Vītolai lieliski braucieni Siguldā un triumfs PK pēdējā posmā

03/03/2024 11:03
Nokopēts
Elīna Ieva Vītola

Latvijas kamaniņu braucēja Elīna Ieva Vītola svētdien Siguldā Pasaules kausa noslēdzošajā posmā izcīnīja pirmo vietu, Sigita Bērziņa ieņēma piekto vietu, Kendija Aparjode finišēja septītā, bet Zane Kaluma ierindojās 12.pozīcijā. Divu braucienu summā Vītola trasē pavadīja minūti un 23,176 sekundes.

Otro vietu izcīnīja vāciete Anna Berreitere, kura piekāpās Vītolai 0,074 sekundes, bet labāko trijnieku, atpaliekot 0,115 sekundes, noslēdza vēl viena Vācijas pārstāve Merle Frēbele. Bērziņa piekāpās Vītolai 0,186 sekundes, Aparjode bija par 0,222 sekundēm lēnāka, bet Kaluma divu braucienu summā atpalika par 0,525 sekundēm.

Sievietēm pēc pirmā brauciena, kas norisinājās sestdien, Vītola ieņēma otro vietu, Bērziņa bija trešā, Aparjode ieņēma piekto un Zane Kaluma – 15.vietu. Vēl svētdien plkst.11.30 otro braucienu aizvadīs vīrieši. Pēc pirmā brauciena Kristers Aparjods ir ceturtais, Kaspars Rinks ieņem septīto vietu, Gints Bērziņš – devīto un Roberts Dreimanis – 21.vietu.

Pasaules kausa posms noslēgsies ar komandu stafeti, kas paredzēta plkst.13.30. Sacensības tiešraidē pārraidīs kanāls TV6. Šāds formāts Pasaules kausa pēdējā posmā tiek izmēģināts pirmo reizi šajā sezonā. Sieviešu un vīriešu vienvietīgo kamanu sacensības norisinās divas dienas, pirmo braucienu aizvadot sestdien, bet otro – svētdien.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām