Vītolai un Vētram sezona galā

11/04/2018 23:56
vitola, sportazinas

Latvijas izlases basketboliste Kristīne Vītola trešdien guva 13 punktus un bloķēja sešus metienus Polijas čempionāta ceturtdaļfināla izšķirošajā cīņā, kurā viņas pārstāvētā un Gundara Vētras trenētā Gdiņas “Basket 90” vienība cieta zaudējumu.

Gdiņas basketbolistes viesos ar rezultātu 58:64 (14:15, 23:22, 4:15, 17:12) piekāpās regulārā čempionāta spēcīgākajai komandai Bidgoščas “Artego”, sērijā līdz trim uzvarām zaudējot ar 2-3.

Pirmais puslaiks, kurā Vītola sameta 11 punktus, noslēdzās neizšķirti 37:37, bet trešo ceturtdaļu viešņas aizvadīja ļoti neveiksmīgi, iemetot tikai četrus punktus, kā rezultātā vēlāk neizdevās pacīnīties par uzvaru. Vītola 12 sekundes pirms pamatlaika beigām saņēma savu piekto piezīmi mačā un pie rezultāta 58:62 pameta laukumu.

Vītola šajā mačā laukumā bija 36 minūtes un 32 sekundes, kuru laikā realizēja vienu no pieciem divpunktu metieniem, divus no četriem tālmetieniem un piecus no sešiem soda metieniem.

Tāpat viņa izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, veica sešas rezultatīvas piespēles, pārtvēra divas bumbas, bloķēja sešus metienus, tika pie piecām piezīmēm un izprovocēja astoņus noteikumu pārkāpumus. Ar 21 efektivitātes koeficienta punktu latviete bija produktīvākā spēlētāja savā komandā.

“Artego” pusfinālā tiksies ar Elīnas Dikeulakas pārstāvēto Vroclavas “Šlenza” komandu, kas ceturtdaļfinālā ar 3-1 pārspēja Toruņas “Energa” vienību.

“Šlenza” regulārajā čempionātā ieņēma piekto vietu, kamēr “Artego” izcīnīja uzvaru, bet “Basket 90” bija astotajā vietā.