Vītoliņa “Davos” zaudē un attālinās no “play-off”, Ķēniņam panākums

06/01/2019 00:25

Šveices Nacionālajā hokeja līgā (NLA) otro neveiksmi pēc kārtas piedzīvoja priekšpēdējā pozīcijā esošā latviešu speciālista Harija Vītoliņa trenētā “Davos”, kas ar 3:5 viesos atzina vicelīderes “Zug” pārākumu.

Līdz otrā perioda beigām “Zug” bija ieguvusi trīs vārtu handikapu (4:1), ko droši noturēja līdz pat spēles beigām.

Kopš Vītoliņš sācis vadīt Šveices kalnu kūrortpilsētas komandu “Davos” izcīnījusi divas uzvaras (Špenglera kausā) un piedzīvojusi četrus zaudējumus.

Tikmēr trīs zaudējumu sēriju pārtraukusi Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne”, kas mājās ar 4:1 apspēlēja pēdējā vietā esošo Rapersvīlas “Lakers”.

Ķēniņš laukumā pavadītajās 16;32 minūtēs bija ļoti aktīvs, izdarot sešus metienus pa vārtiem, divus garām vārtiem, kā arī bloķējot vienu pretinieku raidījumu.

32 aizvadītajās spēlēs Ķēniņš guvis septiņus vārtus un atdevis 14 rezultatīvas piespēles, kamēr “Lausanne” ar 50 punktiem ieņem piekto vietu.

Visbeidzot “Lugano” ar Latvijas vadošo vārtsargu Elvi Merzļikinu rezervē viesos ar 3:6 piekāpās Ženēvas “Servette” vienībai.

“Lugano” vārtsargs austrietis Stefans Millers atvairīja vien 26 no 32 pretinieku izdarītajiem metieniem.