Vītoliņš par Merzļikinu: Jūs neviens neesat bijis izlases ģērbtuvē un klausāties baumas

04/04/2024 13:54
Nokopēts
Harijs Vītoliņš

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš preses konferencē pirms gaidāmajām pārbaudes spēlēm ar Austriju paudis savu viedokli par vārtsargu Elvi Merzļikinu,

Jāatgādina, ka Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Merzļikins ir devis apstiprinājumu, ka viņš pēc sezonas beigām NHL pievienosies valstsvienībai. Pēdējo reizi Merzļikins izlasē spēlēja 2022. gada pasaules čempionātā, kur viņš piecās spēlēs ielaida vidēji 4,26 ripas un atvairīja 86,2% metienu, kamēr pārējos mačos vārtu drošība tika uzticēta Artūram Šilovam.

“Elvis ļoti vēlas spēlēt izlasē, un viņš mums ir ļoti vajadzīgs,” Vītoliņa teikto citē “Hokejazinas.com“. “No vārtsargiem viņš ir vienīgais mūsu NHL hokejists, kurš tur spēlē vairākas sezonas. Tas ir jāsaprot. Runas par to, ka viena tante teica, ka Elvis ģērbtuvē ir šāds vai tāds… jūs neviens neesat bijuši izlases ģērbtuvē un klausāties baumas. Katram hokejistam ir savs raksturs. Viens ir emocionālāks, cits nē, bet katrs vēlas dot labāko no sevis. Ar vārtsargiem strādā profesionāls vārtsargu treneris Artūrs Irbe, kurš ar Elvi ir nesen ticies ASV.”

Šogad pasaules čempionāts, kas Merzļikinam varētu kļūt par sesto karjerā, risināsies no 10. līdz 26. maijam Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā. Latvija spēlēs vienā grupā ar ASV, Vāciju, Zviedriju, Slovākiju, Franciju, Kazahstānu un Poliju.

Hokeja izlases ĢM: Merzļikins pēc valstsvienības ir noilgojies

TOP notikumi
1
X
2
2.76
4.78
2.23
8.5
4.8
1.27
3.4
3.2
2.2
1.23
6.25
11
2.8
3.25
2.55
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām