Vītoliņš par Merzļikinu: Pagaidām negribu teikt, kurš ir pirmais un kurš otrais

24/04/2024 21:16
Nokopēts
Elvis Merzļikins un Harijs Vītoliņš

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš sarunā ar “Latvijas Avīzi” komentējis komandas gatavošanos pasaules čempionātam.

Valstsvienība jau ceturto nedēļu aizvada treniņnometni, gatavojoties PČ. “Katru dienu treniņā izejam cauri tehniskām individuālām detaļām un komandas spēlei – variējam visas zonas, lai saprotam, ko spēlējam. Iepriekšējā nedēļa bija pati smagākā, šonedēļ pirmdien un otrdien vēl ir tādi pussmagie treniņi, bet pēc pārbaudes spēlēm Šveicē akcents būs uz ātruma darbu,” atklāja treneris.

“Jaunas iestrādes nav, ir zināmas kombinācijas, kur daudz gulstas uz pareizā lēmuma pieņemšanu īstajā brīdī un cik kvalitatīvi to var izdarīt,” par vairākuma trenēšanu stāsta Vītoliņš.

“Puiši grib un raujas uz ledus, visi saprot, ka treniņu un spēļu nav tik daudz, vēlas sevi parādīt un tikt izlasē. Esmu gandarīts ar trīs aizvadītajām treniņu nedēļām, centība, intensīvs darbs, koncentrēšanās. Neesmu dzirdējis, ka kāds vaidētu, ka ir par lielu slodze, cīnīšanās par vietu sastāvā ir vajadzīga. Tāpat kā pagājušajā gadā neviens nečīkst, mūsu uzdevums ir to noturēt,” saka speciālists.

Jautāts par Elvja Merzļikina statusu, treneris norāda, ka pagaidām par to ir agri spriest. “Vajadzīga attieksme, Elvis zina, ko mēs gribam. Vēl ir četras pārbaudes spēles, negribu teikt, kurš ir pirmais un kurš otrais, tas nebūtu godīgi pret pārējiem vārtsargiem.”

TOP notikumi
1
X
2
2.07
4.15
3.37
1.86
4.48
3.83
2.5
3.6
2.65
1.25
6.25
9.5
2.5
3.4
2.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām