Vītoliņš: Patika, ka jaunie spēlēja ar azartu, un tas, ka viņi jutās droši

04/04/2024 22:10
Nokopēts
Harijs Vītoliņš

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš komentējis pirmo pārbaudes spēli pirms pasaules čempionāta.

Jau vēstīts, ka šodien Latvijas valstsvienība Daugavas ledus hallē pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 pārspēja Austriju. “Sākumā mazliet nogulējām, nebijām gatavi, ka austrieši sāks tik aktīvi. No otrās trešdaļas spēle patika, ātri griezām asus pretuzbrukumus, izveidojām daudz momentu. Realizācija varētu būt labāka, bet puiši malači. Trešajā trešdaļā, kad nonācām iedzinējos, guvām skaistus vārtus. Papildlaikā arī bija labi momenti. Pirmajai spēlei bija OK, viennozīmīgi varam labāk. Tie, kas atbrauca no Ziemeļamerikas, viņi saprata to līmeni. Visas maiņas cīnījās, nebija tādu vienaldzīgo,” uzsvēra treneris.

“Pirms spēles komandai teicu, lai nebaidās kļūdīties. Man ir svarīgi, kā tu reaģē pēc tam, kad esi kļūdījies. Hokejs ir jāspēlē un pašiem ir jāsaprot, cik tālu tu vari kaut ko izdarīt, kurā brīdī kaut ko vari. Protams, bija arī kļūdas, bet bija arī labi momenti. Jā, pirmajā trešdaļā spēlējām pasīvi un nedroši, bet otrajā jau dominējām, lai gan piespēļu kvalitāte piekliboja. Patika, ka jaunie spēlēja ar azartu, un tas, ka viņi jutās droši. Ķermeņa valoda šodien bija laba,” priecīgs bija Vītoliņš.

Jautāts par izmaiņām rītdienas spēlē, treneris norādīja, ka laukumā dosies Oskars Batņa, pagaidām gan nav zināms, kuru no šodienas mača dalībniekiem viņš aizvietos

Masaļskis: Vītoliņam, visdrīzāk, sastāvs uz PČ ir galvā par kaut kādiem 70%

Gavaram vārti debijā izlasē, Latvija gatavošanos PČ sāk ar sarežģītu uzvaru

TOP notikumi
1
X
2
3
4
2.1
2.45
4.38
2.61
1.42
4.8
7
3.2
3.5
2.2
3.8
4
1.83
1.53
-
2.55
5.75
4.4
1.53
2.05
3.6
3.4
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām