Vītoliņš paziņo, ka “visdrīzāk” strādās kopā ar Znaroku “Spartak” rindās

Harijs Vītoliņš, sportazinas.com
Foto: Sputnik

Latviešu hokeja speciālists Harijs Vītoliņš, kurš aizvadītajā sezonā trenēja Šveices spēcīgākās līgas (NLA) komandu “Davos”, intervijā “LTV7” atklāja, ka viņš drīzumā varētu pievienoties Kontinentālās hokeja līgas () klubam Maskavas “Spartak”, kur par galveno treneri nesen kā iecelts .

Vītoliņš sarunā ar “LTV7” norādīja, ka pagaidām gan panākta tikai mutiska vienošanās un smaidot lietoja vārdu “visdrīzāk”. Tāpat Vītoliņš norādīja, ka Davosas klubs piedāvājis palikt, tomēr vins izvēlējies par labu KHL.

Iepriekš latviešu treneris atzina, ka viņam ir bijuši vairāki piedāvājumi.

Vītoliņš par “Davos” treneri, kur strādāja kopā ar citu Latvijas pārstāvi Viktoru Ignatjevu, kļuva pagājušā gada decembrī un buksējošajai komandai palīdzēja saglabāt vietu NLA.

Sērijā par palikšanu spēcīgākajā līgā viņa pārstāvētā vienība ar rezultātu 4-1 uzveica Rapersvīles “Jona Lakers”.

Tāpat iepriekš Vītoliņam nebija liela pieredze galvenā trenera amatā, jo viņš šādā statusā no 2006. līdz 2008. gadam trenēja Šveices zemāko līgu vienību “Pikes EHC Oberthurgau”, bet pēc tam no 2014. līdz 2015. gadam vadīja Maskavas “Dynamo”.

Pārējo karjeru viņš bijis galvenā trenera palīgs, turklāt Vītoliņam bija izveidojusies cieša saikne profesionālajā karjerā ar Znaroku, abiem ilgus gadus strādājot kopā dažādās komandās tajā skaitā Latvijas un Krievijas izlasēs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par