Vītoliņš: Šoreiz mums ir vienlīdzīgāka komanda

Harijs Vītoliņš un Oļegs Znaroks, Krievijas hokeja izlase, Sportazinas.com
Harijs Vītoliņš ar Oļegu Znaroku Krievijas izlases treniņā, foto: Alexey Kudenko/Sputnik

Oļega Znaroka asistents Krievijas hokeja izlasē (kas gan šoreiz startē zem neitrālā karoga) Harijs Vītoliņš Krievijas Hokeja federācijas oficiālajā mājaslapā publicētajā intervijā izteicies par komandas gatavību startam Phjončanas olimpiskajās spēlēs.

Latviešu speciālistam vaicāts, vai komanda uzņem sportisko formu pēc treneru izstrādā plāna vai ir kādas nobīdes.

“Viss iet pēc plāna. Šobrīd mums ir neliela atslodze. Iepriekš paveicām milzīgu darba apjomu. Vēl ir jūtama neliela smaguma sajūta. Pāris spēles vēl nepieciešamas, lai atietu pilnībā. Iespējams, pietiks ar vienu. Domājams, ka forma turpinājumā paliks tikai labāka un labāka,” iesāka Znaroka asistents.

Žurnālisti Vītoliņam vērsuši uzmanību uz viņa izteikumiem par Soču olimpiādi, proti, ka spēlētāji jutušies kā sasieti, jo bijis milzīgs spiediens no ārpuses un vaicājuši, kāda ir situācija šobrīd, jo arī šī izlase tiek uzskatīta par favorīti visā olimpiskajā hokeja turnīrā.

“Cenšamies ar to tikt galā, šoreiz mums daudz vienmērīgāka komanda, nav tik daudz zvaigžņu. Spēlētājiem ir jāapzinās, ka katrs no viņiem ir spējīgs izšķirt spēles likteni. Katrs saprot, ar kādu domu viņš ir paņemts izlasē un kāda ir viņa loma,” nobeigumā teica Vītoliņš.

Olimpiskais hokeja turnīrs risināsies no 12. līdz 23. februārim. Krievijas izlase, kuru tā laikā apzīmēs kā “Olympic Athlete from Russia” (OAR), spēlēs B grupā kopā ar ASV, Slovākiju un Slovēniju.

Krievija 2014.gada Soču olimpiskajās spēlēs triumfēja medaļu ieskaitē, tomēr jau gadu vēlāk Pasaules Antidopinga aģentūra (WADA) neatkarīgas komisijas izmeklēšanā, kuru vadīja kanādiešu jurists Ričards Maklarens, tika gūts apstiprinājums, ka Krievijā bija izveidota valsts atbalstīta dopinga sistēma, kulmināciju pārkāpumos sasniedzot tieši savās mājās notikušajās olimpiskajās spēlēs, kad virknei mājinieku sportistu tika nomainītas pozitīvas dopinga proves pret “tīrām” analīzēm.

Līdz ar to, Krievija tika izslēgta no starptautiskās aprites un Phjončanā Krievijas sportisti varēs startēt zem neitrālā karoga nevis kā Krievijas delegācija.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar