Vītoliņš: “Spartak” ir liels potenciāls

Harijs Vītoliņš, sportazinas.com
Harijs Vītoliņš un "Spartak" hokejisti | Foto: spartak.ru

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Maskavas “Spartak” galvenā trenera Oļega Znaroka asistents sarunā ar Krievijas mediju “Sport Express” atklājis, ka arī pēc piecu uzvaru sērijas darbs pie komandas spēles veidošanas nav apstājies.

“Labi, ka uzvaras krājas un sērija turpinās. Neskatoties uz grūtajiem brīžiem, komanda iet uz to, kādu mēs to vēlamies redzēt. Jebkurā gadījumā, darbs vēl ir daudz, tas nekad neapstājas. Ir daudzas lietas, kuras mums jāuzlabo, vai lietas, kuras vajadzēt nostabilizēt. Puiši ļoti cenšas, var redzēt, ka pārliecība aug ar katru dienu,” stāstīja Vītoliņš, kurš kopā ar Znaroku “Spartak” pārņēma šovasar.

“Spartak” jau otro sezonu aizvada pieredzējušie Latvijas izlases uzbrucēji Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums.

Jautāts par slikto vienības spēli vairākumā, Harijs atbildēja: “Mēs trenējam vairākumu. Dažreiz pat pārāk daudz. Oļegs [Znaroks] ir vairākuma speciālists. Viņam ir savs redzējums. Viņš puišiem cenšas nodot savu vīziju. Iepriekšējās spēlēs bija labas iespējas. Mums daudz jāstrādā ar spēlētājiem, kuri dodas vairākumā, jo tās nav vienkārši divas minūtes, kuras vajag atspēlēt. Vajag arī iemest.”

“Redzamo meistarības trūkumu mēs kompensējam ar nopietnu darbu. “Spartak” šobrīd ir četras bīstamas maiņas. Jebkura no tām var iemest, jebkurš piecinieks spēlē līdz mača beigām. Tas ir tas, kas mums ir vajadzīgs,” meistarīgu spēlētāju trūkumu komentēja Vītoliņš.

Znaroks ar Vītoliņu iepriekš strādāja ar zvaigzņoto Sanktpēterburgas SKA un Krievijas izlasi. “Jā, tik daudz zvaigžņu, cik bija SKA, mums nav. Toties mums ir virkne spēlētāju, kuri izgājuši labu skolu, tajā skaitā, spēlējot Ziemeļamerikā. [Aleksandrs] Hohlačevs, [Kaspars] Daugaviņš, [Mārtiņš] Karsums. Daudz talantīgu jauno spēlētāju, kuriem cenšamies dot iespēju. Esmu pārliecināts, ka “Spartak” ir liels potenciāls.”

 

Standings provided by Sofascore LiveScore

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par