Vītoliņš: Tagad visu sākam no nulles un katram sevi ir jāpierāda

01/04/2024 13:37
Nokopēts
Harijs Vītoliņš

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš sarunā ar medijiem komentējis treniņnometnes pirmo dienu.

Jau vēstīts, ka šodien sākusies Latvijas izlases treniņnometne, lai sagatavotos pasaules čempionātam, kas norisināsies no 10. līdz 26. maijam Čehijā. Pašlaik izlase gatavojas bez vairākiem līderiem, un eksperimentālā sastāvā aizvadīs pārbaudes mačus pret Austriju 4. un 5. aprīlī – tiek notiks aiz slēgtām durvīm.

Hokeja izlase eksperimentālā sastāvā uzsāks gatavošanos PČ

“Puiši ir mobilizējušies un nedaudz izsalkuši pēc šī visa, ātrumi bija labi, attieksme pozitīva. Pirmais treniņš, cenšas visi, kādam sanāk vairāk, kādam mazāk, bet centība ir. Kvalitāti ir jāuzlabo, bet mums priekšā vēl ir liels laiks. Rīt pievienosies 2-3 spēlētāji – Rihards Marenis, Oskars Batņa, Sandis Smons, un principā šis ir sastāvs, ar kādu spēlēsim pret Austriju,” atklāja Vītoliņš.

“Teicu puišiem, ka viņiem ir jāsaprot, kāpēc mēs esam šeit un ko mēs gribam sasniegt. Visu sākam no nulles, katram sevi jāpierāda, bonuss nevienam nekāds nav. Tiem, kas bija pagājušajā gadā, jāpierāda, ka viņi ir labāki. Tiem kas nebija – ka viņi ir tiesīgi būt izlasē. Mums viens otru jāpadara par labāku spēlētāju.”

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām