Vītoliņš: Teicu ceturtajai maiņai – izdariet tā, lai amerikāņu zvaigznes atceras jūsu uzvārdus

23/05/2024 09:04
Nokopēts
Harijs Vītoliņš

Latvijas hokeja izlases Harijs Vītoliņš sarunā ar žurnālistu Krišjāni Kļaviņu komentējis aizvadīto pasaules čempionātu.

Jau vēstīts, ka otrdien, 21. maijā Latvija PČ grupu turnīra noslēdzošajā mačā ar 3:6 zaudēja ASV jau nākamajā gadā pēc bronzas izcīnīšanas neiekļuva PČ ceturtdaļfinālā. “Mums bija jauna komanda, puiši cīnījās. Mēs devām iespēju ticēt, ka varam apspēlēt [ASV]. Protams, kaut kur bija sliktākas spēles, bet šai komandai bija labs raksturs. Bez rakstura mēs četras spēles nevarētu uzvarēt,” teica Vītoliņš.

Iepriekš ziņots, ka šogad debiju pasaules čempionātos piedzīvoja septiņi spēlētāji – vārtsargs Ēriks Vītols, aizsargs Markuss Komuls, kā arī uzbrucēji Raivis Ansons, Eduards Tralmaks, Haralds Egle, Fēlikss Gavars un Martins Laviņš.

“Tas nenozīmē, ka viņi tagad vienmēr būs sastāvā. Viņi vienkārši izmantoja sev doto iespēju. Pirms pēdējās spēles viņiem teicu – izdariet tā, lai amerikāņu zvaigznes atceras jūsu uzvārdus. Un pāris reizes, kad Laviņš tur saķērās, es pat redzēju, ka Verenskis slidoja apkārt, lai paskatītos, kas tas tāds ir, kas tur lēkā visiem virsū. Puiši nebaidījās, cīnījās un parādīja sevi no labākās puses,” komentēja treneris.

Augusta beigās izlasei paredzēta dalība Milānas olimpisko spēļu kvalifikācijā. “Tagad mēs atpūšamies, jūlijā sāksim apzvanīt visus un vākt komandu kopā,” atklāja treneris, norādot, ka viņam pašam vēl ir līgums uz vienu gadu.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
6.02
4.11
1.55
6.77
4.41
1.47
5.52
3.51
1.71
2.69
-
1.42
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām