Vītols “stāv uz galvas”, jelgavnieki uzvar un apgrūtina dzīvi pretiniekiem

10/03/2023 21:23
Zemgale/LLU

Jelgavas “Zemgale”/LLU piektdien Jelgavā svinēja uzvaru Somijas pēc spēka otrās līgas jeb “Mestis” spēlē, Ērikam Vītolam vārtos atvairot 48  no 49 metieniem. Jelgavnieki ar 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) pieveica Keurū “KeuPa”.

Ričards Fomins 18.minūtē izvirzīja mājiniekus vadībā, bet otrajā periodā uz 29.minūtē gūtajiem Mīro Linjalas vārtiem 36.minūtē atbildēja ar Artūra Karašas vārtu guvumu – 2:1. 3:1 53.minūtē vairākumā panāca Gatis Gricinskis. Mājinieku vārtos Ēriks Vītols tika galā ar 48 pretinieku metieniem, kamēr otrā laukuma galā Topiass Leinonens atvairīja 23 ripas.

Sestdien komandas Jelgavā tiksies atkārtoti.

Jelgavas komanda ar 45 punktiem 49 spēlēs ieņem 12.vietu 14 komandu konkurencē, bet “KeuPa” ar 76 punktiem ir septītā. Latvijas čempione “Mestis” līgas pamatturnīrā četros apļos aizvada 52 spēles, 26 notiekot “Zemgale/LLU” ledus hallē Jelgavā.

Pagājušajā sezonā par Somijas otras spēcīgākās līgas čempionvienību kļuva Imatras “Kettera”, kas finālsērijā ar 4-1 pieveica “Kiekko-Espoo”. Jelgavas “Zemgale”/LLU 2021./2022.gada sezonā izcīnīja savu pirmo Latvijas čempionu titulu, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni “Olimp”/”Venta 2002”.